Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ВИСТУПИВ З ВИСТАВОЮ В НАЦІОНАЛЬНОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ТЕАТРІ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

9 вересня в Національному академічному театрі ім. Івана Франка відбувся показ вистави Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма».
Виставу відвідав Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України, та висловив слова захоплення. «В даному випадку ми є свідками того, що незалежно від місця розташування театру, де проживають актори, і де працюють, якщо вони мають талант і натхнення, то створюють якісний творчий продукт. Тому сьогоднішні аплодисменти абсолютно заслужено лунали не лише на початку вистави як аванс, але й, головне, в кінці, - за ту прекрасну, добру емоцію спілкування з мистецтвом високого ґатунку», - сказав він.
 
Вистава «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма» — цікавий та хитромудрий детективний квест, який захоплює увагу глядача з перших хвилин і тримає в напрузі протягом всієї постановки. Інтригуючий сюжет з несподіваним фіналом та експресивна гра акторів дарує глядачам неочікувані емоції.