Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УКРАЇНСЬКІ МУЗИКАНТИ ПІДКОРЮЮТЬ ЄВРОПУ

З 23 до 31 серпня 2023 року Народний оркестр духових інструментів "CRYSTAL BRASS" Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського перебував у культурно-мистецькій подорожі країнами Європи та став учасником надзвичайного музичного дійства у місті Баньєр-де-Люшон (Франція).
Оркестр духових інструментів Коледжу, під керівництвом талановитого музиканта та вимогливого диригента Володимира ГРИШИНА, за сприяння ГО "Яскрава країна", пройшовши ретельний відбір, мав честь представити музичну Україну та Сумщину світові. Зокрема, учасниками Міжнародного фестивалю стали оркестри з Франції, Великобританії, Іспанії та Польщі.
Надзвичайна атмосфера співдружності та порозуміння, гостинність, щирі слова підтримки та теплі обійми - саме таку зустріч підготували місцева влада разом з жителями Баньєра-де-Люшона, ГО "Яскрава країна" та всі організатори фестивалю для колективу студентів-музикантів з України. У свою чергу, оркестр з України створив незабутні враження та став справжньою родзинкою свята у Баньєрі!
Учасники Міжнародного фестивалю під час творчої подорожі відвідали країни: Польщу, Німеччину, Францію, Італію, Словенію та Угорщину. Зокрема, надихнулися атмосферою міст Лазурного Берега - Канни, Ніца, Марсель, королівство Монако та неперевершена Венеція.
Щира подяка Європі за підтримку України, української культури, що є дуже важливим в умовах повномасштабної агресії з боку росії. Адже росія намагається не лише фізично знищити Україну, а й стерти її ідентичність та історію. А культура є одним з потужних важелів до ідентичності.
Дякуємо Захисникам України!
Разом до Перемоги!