Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ХОРОБРИЙ УЇК-ЕНД ДЛЯ НЕЗЛАМНИХ УКРАЇНЦІВ!

Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв став партнером Громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області» у реалізації проєкту «Розробка інструментів арт-терапії для соціальної адаптації дітей воїнів «Хоробрий уїк-енд», який проходить за підтримки Українського ветеранського фонду.
Цей проект, який триває на Сумщині, має за мету створення механізму соціального супроводу дітей ветеранів та дітей загиблих воїнів на основі використання різноманітних засобів арт-терапії і складається з практичної частини (культурно-мистецькі заходи) та теоретичної частини (розробка посібника).
Площі наших міст – Ромен, Конотопу, Сум - упродовж «Хороброго уїк-енду» розквітли від патріотичних кольорів, що стали невід’ємними візуальними символами заходів, та засяяли дитячими посмішками, дружніми обіймами та вогниками творчого натхнення.
При плануванні та проведенні заходів команда проєкту максимально врахувала потреби дітей і для кожної вікової категорії хоробрих українців були запропоновані цікаві саме їм арт-терапевтичні заходи, що виявлять здібності та допомагають подолати проблеми, з якими вони сьогодні справляються.
Сьогодні організатори вже готують презентацію практичного посібника дієвих кейсів соціальної реабілітації засобами залучення дітей до процесів творчого самовираження, як підтвердження та керівництво до дії за результатами проведеного під час заходів проєкту дослідження.
Ми впевнилися, що за будь-яких умов і у найважчих обставинах діти завжди лишаються дітьми, яким вкрай потрібне спілкування, розрада, можливість проявити себе та розкрити власні здібності, відволіктися від реалій сьогодення.
Разом до ПЕРЕМОГИ!