Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

БЛАГОДІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ТУР ТРОСТЯНЧАН ПО МІСТАХ – ПАРТНЕРАХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ «СЕРЦЕМ ВІДЧУЙ УКРАЇНУ»

Аматорські колективи Центру культурних послуг Тростянецької міської ради - народні аматорські вокальні ансамблі «Українська пісня» та «Срібні роси» у складі делегації від Тростянецької громади, вчергове стали учасниками благодійного мистецького туру «Дні української культури в містах-партнерах країн ЄС». Мовою музики, пісні і танцю вони розповідали закордонним друзям про нашу рідну Україну, про те чим живе, дихає, пишається, і про що мріє її народ.
Колективам, які перебували в окупації та не втратили мистецького завзяття, гаряче аплодували жителі польських міст Богухвала та Кожухів, які переглянули не лише концертну програму, а й познайомились з фото-виставкою «Війна в Україні і в Тростянці. Наслідки окупації», стали учасниками майстер класу українських народних ремесел.
Надзвичайно теплий прийом влаштували делегації жителі німецьких міст Ольденбург та Монтабаур, які підтримують нашу державу в боротьбі проти російського вторгнення.
Завершальним етапом благодійного туру тростянчан «Дні української культури в містах-партнерах країн ЄС» став візит до Чехії, де вони відвідали місто Бистршице-над-Пернштейнем.
Жителі цього старовинного мальовничого чеського міста порадували своєю гостинністю, вірою в Україну та готовністю її всебічно підтримувати.
На площі відбувся потужній концерт на підтримку України. Натхненно виступали тростянецькі і чеські аматорські колективи, даруючи піднесений настрій глядачам.