Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ВІДДІЛЕННІ МИСТЕЦТВ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

Останній дзвоник 07 червня пролунав для студентів-випускників відділення мистецтв Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського. Із закінченням студентської стежини у нашому коледжі випускників щиро вітали їхні батьки, педагоги та першокурсники.
Відкрила свято директор коледжу, заслужений працівник культури України Н.М. Гринь, яка висловила сподівання, що багаж знань та вмінь, здобутих за роки навчання в коледжі, дозволить професійно працювати за визначеними посадами, вступити до омріяних навчальних закладів і закликала студентів-випускників продовжувати прославляти культурно-мистецьку Сумщину та коледж. "Відтепер для Вас починається доросле життя – зі своїми викликами, турботами, сподіваннями та великим майбутнім… Тож у добру путь, випускники!"

Урочисту атмосферу свята створили вітальні виступи першокурсників і вдячних випускників.

Велика творча родина коледжу приєднується до усіх привітань. Ось і настав той момент, який наближає вас до нового життя. Все те, що ви отримали в нашій Альма-матер, все те, що вам з величезною любов'ю дали педагоги і батьки, ви повинні сприйняти і з гідністю нести по життю. Нам усім дуже пощастило, що ми - частина творчої родини, єдиного мистецького навчальгого закладу Сумщини - Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського. Завжди з гордістю говоріть, що ви "наші". Зі святом!».