Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МУЗИКА - ПОЕЗІЯ ПОВІТРЯ

«Музика – поезія повітря»
С. Ріхтер.
 
04 червня зала Сумської обласної філармонії знову наповнилась особливим повітрям та чарівними звуками класичної музики. У рамках Декади творчих звітів «Дарунок тобі, Україно» концертом гордості Сумщини, гордості коледжу, талановитого Дмитра Семикраса та симфонічного оркестру Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (керівник - Р.В.Хомініч) завершився цикл зустрічей «Вечори класичної музики з Дмитром Семикрасом».
Слухачів вразило виконання нової програми та високий професіоналізм виконавців. Прозвучали відомі твори:
- Людвіг ван Бетховен. Симфонія №1 C-dur ор. 21;
- Сергій Рахманінов. Концерт для фортепіано з оркестром ор. №16 №2 c-moll.
Соліст – Дмитро Семикрас.
Під час спільної роботи оркестрантів, неперевершеного соліста – Дмитра та художнього керівника, диригента – Романа Вітальйовича, учасники концерту з’єдналися в єдиний живий організм, який, завдяки спільним зусиллям музикантів, перетворився в багатоголосий інструмент і являв собою яскравий зразок збереження та розвитку класичного музичного мистецтва.
Досконале звучання геніальних творів світової музичної класики викликало захват у слухачів, які після фінального акорду тривалими оваціями вітали гру талановитих музикантів.
Блискучу та віртуозну гру музикантів відзначила у своєму виступі присутня на святі заступник начальника управління, начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Р.В. Грицаєнко. Раїса Василівна привітала всіх присутніх з чудовим концертом та передала особисті вітання від начальника управління культури, заслуженого працівника культури України О.П.Мельник. За дорученням начальника управління культури вручила грамоти талановитому Дмитру Семикрасу та його професійному наставнику, викладачу вищої категорії, викладачу-методисту – Світлані Павлівні Морозовій за високий професіоналізм, постійну участь у культурно-мистецьких проєктах Сумщини та України та з нагоди циклу концертів в рамках Декади творчих звітів коледжу, присвяченої 30-річчю незалежності України.
Серед почесних гостей концерт відвідав виконавчий директор Vere music Fund Павло Піменов, місія якого полягає в тому, щоб Україна зазвучала на міжнародній музичній арені, щоб якомога більше українських музикантів отримало міжнародне визнання.
Вечір завершила директор Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Н.М.Гринь. Надія Миколаївна була зворушена натхненним виконавством оркестру, фантастичною грою Дмитра, підтримкою і любов’ю вдячних слухачів, які у симбіозі створили неперевершену творчу ауру, що три дні поспіль панувала в Сумській обласній філармонії.
Дякуємо всім, хто ці дні, разом з нами, присвятив себе радості спілкування з високим класичним мистецтвом!
 
На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять, people playing musical instruments та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, people playing musical instruments та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 15 людей, people playing musical instruments, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, people playing musical instruments та у приміщенні
 
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, people playing musical instruments та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 4 людини, people playing musical instruments та у приміщенні