Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST-2021

5 червня, за підтримки управління культури Сумської обласної державної адміністрації, відбувся щорічний міжнародний музичний фестиваль в місті Тростянець – «Чайковський Fest».
Доброю традицією стала участь у цьому легендарному фестивалі обласних закладів культури – Сумського обласного театру для дітей та юнацтва та обласної філармонії.
Неймовірну, цікаву атмосферу тих часів, коли дарував світу свої шедеври великий композитор Петро Чайковський, створив колектив обласного театру для дітей та юнацтва. Одягнені у вишукані сукні дами зі своїми кавалерами достойно прогулювались по алеям парку імені Чайковського, вальсували під музику, задаючи атмосферний настрій оточуючим. Всі глядачі, що завітали на відкриття фестивалю, завдяки майстерному перевтіленню акторів «пірнули» в старовинні часи дев’ятнадцятого сторіччя, з задоволенням спостерігали за акторами, фотографувалися та спілкувалися.
На Вічевій площі біля фортеці всім прихильникам музики віртуозно дарував чудові композиції камерний оркестр Сумської обласної філармонії. Своєю досконалою, надзвичайно вишуканою виконавською майстерністю колектив філармонії вразив всіх відвідувачів.
 
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
 
На зображенні може бути: 1 особа та playing a musical instrument
 
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
 
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі