Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР ЧЕРЕДНИЧЕНКО ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙ

Олександр Миколайович Чередниченко – народний художник України, народився 26 лютого 1958 року в м. Лозова Харківської області. Закінчив Харківське художнє училище та Харківський художньо-промисловий інститут. Член Національної спілки художників України з 1992. Працює в галузі монументального та станкового живопису, а також є старшим викладачем навчальної дисципліни «Рисунок, живопис, скульптура» у Сумському національному аграрному університеті, учасник міжнародних виставок, різноманітних художніх проєктів.
Співець української природи, майстер пензля і мастихіну, неординарна особистість, великий художник, душа і серце якого завжди на злеті, фантазії його розуму безмежні! У його двері без стуку заходить муза! Твори митця – це синтез почуттів, натхнення і невтомної праці.
Творчість Олександра – це гордість нації.
Численні твори художника знаходяться в музеях та приватних колекціях світу, а також у Дирекції виставок Міністерства культури України.
У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького зберігається 10 робіт. Протягом трьох років (2017-2020) у музеї відбувалися майстер-класи у «Арт-майстерні під керівництвом художника О. Чередниченка». Вони проводилися два рази на місяць, де відвідувачі разом із митцем створювали натюрморти, пейзажі, портрети, вивчали основи побудови композиції, співвідношення кольорів.
Мета занять – навчити учасників відчувати красу, володіти навичками користування фарбами, створенням відтінків та та атмосфери гарного настрою.
У цьому році Олександр Миколайович відзначає свій 65-річний ювілей. Щиро вітаємо, бажаємо натхнення, нових творчих звершень, цікавих проєктів, міцного здоров’я, миру!