Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТИСЯЧОЛІТНІ ТРАДИЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ. ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ.

Становлення національної ідентичності та утвердження власної державності українського народу – це не 31 рік новітньої історії, і навіть не 100 років. Це понад тисячолітній шлях України до Незалежності, шлях, на якому кожна подія – це крок до мрії. З часів середньовічної Київської Русі і до сьогодні процеси українського державотворення супроводжувалися впертою боротьбою багатьох поколінь патріотів за збереження своєї етнічної самодостатності та національно-культурної самобутності.

В кожному з нас на генетичному рівні вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції, традиції боротьби за соборність України та вшанування військової звитяги захисників рідної землі, мрії про щасливе майбутнє вільної державотворчої нації з великим потенціалом. Реалізуючи візуальний проект «ТИСЯЧОЛІТНІ ТРАДИЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ» творчий колектив Центру культури разом з управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації, впевнені, що занурення в історію становлення нашої державності дозволить увібрати багатовіковий досвід попередніх поколінь, розвинути славні традиції предків та вистояти у нелегкій боротьбі на шляху до омріяної НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!

Завершити хочеться словами Президента України Володимира Зеленського: «Ми заплатили й продовжуємо платити за свободу велику ціну. І ніколи не забудемо всіх, хто віддав за Україну життя. І ніколи не пробачимо тим, хто забирав ці життя й хотів позбавити нас волі. Але головне, що це нікому не вдалось і ніколи не вдасться… Українська нація готова й надалі захищати свою Свободу, Незалежність і Гідність». СЛАВА УКРАЇНІ!