Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД ПРАЦІВНИКІВ БУРИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. На жаль, реалії воєнного сьогодення перекреслили великі розваги. Та маленькі радощі все ж залишилися.
Працівники Буринського будинку культури підготували розважальну програму – імпровізацію. Казкові та мультяшні герої почали вітати усіх дітей вже від закладу культури і, таким чином, веселий гурт з дітей, батьків та персонажів, під веселу музику, зібравши дітлахів ще на парковому дитячому майданчику в парку, попрямував до сцени в міському Павловському парку. Там маленькі буринці відчули себе великими художниками, втілюючи в малюнках на асфальті свої мрії. Прикметно, що переважне число малюнків було на саму актуальну тему сьогодення: вороже вторгнення в Україну, прагнення миру та щасливого дитинства. Всі діти отримали смачні подарунки, розмальовані личка патріотичним аквагримом та ще й задоволення від участі в іграх.
Упродовж дня персонажі побували і на інших дитячих майданчиках міста, де теж порадували дітлахів солодощами.
Та в головному закладі культури нашого міста відбувся ще один захід, на якому віншували талановитих дітей Бурині. Матеріал про цей захід буде поданий сьогодні пізніше.
Фінансову підтримку заходу Буринський будинок культури отримав від спонсорів – небайдужих громадян, які матеріально допомогли влаштувати свято для дітей.
 
 
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі