Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО РАДУ ДИРЕКТОРІВ МУЗЕЇВ ТА ЗАПОВІДНИКІВ ОБЛАСТІ

Після тривалої перерви, спричиненої пандемією, 12 травня 2021 року на базі Державного історико-культурного заповідника «Посулля» проведено засідання Ради директорів музеїв та заповідників області за участю начальника відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та організаційної роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації Євгена БАЛЕНКА, першого заступника голови В’ячеслава ОВРАМЦЯ та заступника голови Роменської міської ради Олени ЮРАКОВОЇ, начальника відділу культури Тетяни БАЛЯБИ та керівників 15 музеїв та 2–х історико-культурних заповідників.

ПРИЗНАЧЕНО НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відсьогодні культурною галуззю Сумщини продовжуватиме керувати Олена МЕЛЬНИК. Розпорядження про її призначення підписав голова облдержадміністрації Василь ХОМА 11 травня 2021 року

Від імені голови облдержадміністрації Василя Хоми, Олену Мельник із призначенням на цю посаду привітала його заступниця Вікторія МЕДВІДЬ та побажала успіхів і подальших професійних здобутків.

ПРІОРИТЕТИ НА ТРАВЕНЬ МІСЯЦЬ

На нараді, що відбулась в управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації 11 травня підбито підсумки роботи закладів культури області з відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також розглянуто план дій закладів культури на травень місяць щодо задоволення культурних потреб населення, про організацію проведення ради директорів комунальних музеїв і заповідників області, стан підготовки культурно-мистецьких заходів для військовослужбовців Сумщини, про проведення обласного дитячого свята «Юні таланти Сумщини – рідній Україні!» та стан підготовки до обласного свята родинної творчості «Роде наш красний».

ФЕДОРІВ РІГ: ПОЧАТОК НОВОЇ ТУРИСТИЧНО-МИСТЕЦЬКОЇ ЛОКАЦІЇ В ЛЕБЕДИНІ

10 травня 1879 року (за старим стилем) в Лебедині народився відомий живописець, педагог та один із засновників Української Академії мистецтв – Федір Григорович Кричевський (1879-1947).

22 травня 2021 року (за новим стилем), в Лебедині відбудеться відкриття пам’ятного знаку присвяченого Федору Кричевському.

 

ЩИРО ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ СУМСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ № 1 - ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ

Викладачі Сумської дитячої музичної школи № 1 (фортепіанного відділу) стали лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, які відбулися навесні 2021 року (дистанційно).

НА ІНТЕРІ ВИЙШОВ СЮЖЕТ ПРО «РОМЕНСЬКУ МАДОННУ»

У рамках телемарафону на телеканалі Інтер вийшов сюжет про Роменську мадонну – матір-героїню Олександру Деревську, яка усиновила 48 дітей в роки війни.

Відео про матір-героїню – із 10:26:

http://surl.li/thmp

За матеріалами:

https://cutt.ly/qbSwTJv