Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Скарби традиційної культури Сумщини

19 вересня фахівцями Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв проведено обласний семінар-практикум керівників фольклорних колективів. 

Яскрава презентація Сумщини на міжнародній конференції у Херсоні

У місті Херсон за ініціативи Міністерства культури України та Українського центру культурних досліджень відбулась Міжнародна конференція «Народні художні промисли як складова креативних індустрій: перспективи, промоція, просування». Мета заходу – обговорення шляхів співпраці на національному та регіональному рівнях, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та наукових установ у сфері популяризації народних художніх промислів, пошук дієвих механізмів підтримки та стимулювання діяльності майстрів народного мистецтва. 

Зберігаємо традиції українського народу

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького на виставці «Козаччина. Мистецтво крізь століття» відбувся майстер-клас з виготовлення крайки – поясу у традиційному жіночому українському одязі козачок, який провела член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості Мирослава Біляєва.

«Схід і Захід разом: гастролі Сумської обласної філармонії»

«Схід і Захід разом» – під таким гаслом пройшли гастролі Сумської обласної філармонії у містах Львів та Івано-Франківськ. Дана акція – це важливий крок до подальшої співпраці, вивчення досвіду кращих музичних колективів західних областей України та знайомство львівського та івано-франківського глядача з творчістю чудового сумського колективу «Jazz-fusion band Aramis» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Прихожая.

Створення сприятливих умов для виявлення і використання культурно-просвітницького і туристичного потенціалу об’єктів культурної спадщини

19 вересня 2018 року під головуванням начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації О.Мельник відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації, у якій взяли участь архітектори, історики, краєзнавці, представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадськості.