Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО!

 

ІСТОРИЧНА ГОДИНА ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

22 вересня в стаціонарній експозиції Сумського обласного краєзнавчого музею «Сумщина в період Другої світової війни» проведена історична година, присвячена Дню партизанської слави.

Науковий співробітник музею Олена Любимова розповіла відвідувачам міського територіального центру соціального обслуговування «Злагода» про яскраву сторінку Другої світової війни  - партизанський рух і саме підпільний спротив зіграв не останню роль у наближенні миру.

22 ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Партизани – наша слава, наша гордість, партизани - це ті сини України, перед якими скинуть шапки цілі покоління, якими пишатимуться  століття і складатимуть про них думи і пісні…

                                                                  (Олександр Довженко) 

ГРАН-ПРІ Євгена РАДЧЕНКА у БОЛГАРІЇ

Соліст філармонії, Заслужений працівник культури України Євгеній РАВДЧЕНКО взяв участь і здобув Гран-Прі на Міжнародному багатожанровому он-лайн фестивалі «ZIRKA», що нещодавно відбувся у Болгарії.
 
Співак виступав у номінації «Вокал», категорія «Професіонали» з авторською піснею місцевого журналіста, поета Григорія ЄЛІШЕВИЧА «УКРАЇНО МОЯ».

ПРИЖИТТЄВІ ВИДАННЯ АНТОНА ЧЕХОВА

21 вересня в Меморіальному будинку-музеї А. П. Чехова в м. Суми розгорнуто виставку з бібліотечних фондів «Прижиттєві видання Антона Чехова».

У журналі «Северный вестник» за листопад 1889 р. надруковано повість «Нудна історія» з позначкою: село Лука, Сумського повіту, 1889 р. Письменник вказав місце,де працював над твором, що звісно ж стало приємним сюрпризом для господарів садиби.