Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРАН-ПРІ ТА СУПЕР ГРАН-ПРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ У ВИХОВАНКИ ГЛУХІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

16 листопада у м. Харків відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ХАРКІВ ЗБИРАЄ ТАЛАНТИ- 2019".

Учениця Глухівської школи мистецтв ім. Максима Березовського Валерія Опанасенко (викладач Наталія Шаройко) отримала одразу три відзнаки та запрошення до участі у фінальному Гала-концерті переможців престижного проекту «ЗОЛОТИЙ ГОЛОС УКРАЇНИ».

«БЛАГОСЛОВЕННИЙ БУРИНСЬКИЙ МІЙ КРАЮ, У КОЛОСІ Й ПІСНІ ТЕБЕ ПРОСЛАВЛЯЮ!»

Під такою назвою 15 листопада на базі Буринського районного будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Буринщини, в рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України.

У фоє будинку культури всіх присутніх вразила виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «З рушником і короваєм вас Буринщина вітає».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТЕЛЕПРОЕКТУ «НІЧ У МУЗЕЇ»

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького відбулася презентація телепроекту каналу  UA/ TV «Ніч у музеї», що включає серію випусків  про історичні та культурні надбання України. 

У  проекті взяли участь  провідні музеї, серед них – Сумський   художній музей. Про його  унікальне зібрання було створено цикл телефільмів.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРЕДСТАВИВ ВИСТАВКУ ДО 130-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОСТАПА ВИШНІ

13 листопада виповнилося 130 років від дня народження видатного українського письменника-гумориста, уродженця Сумщини Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка). З цієї нагоди у Сумському обласному краєзнавчому музеї представлено комплекс фотодокументальних матеріалів та меморіальних речей письменника, збережених у колекції закладу.

Серед них, зокрема – власноручна рецензія Остапа Вишні на збірник оповідань Віктора Безрудька «Онопрій Мінімум» (1956 р.), письмові прилади, вишита сорочка літератора, видання з його книгозбірні тощо.

ЕМОЦІЙНИЙ КОЛІР ЖИТТЯ…

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького відкрито персональну виставку театральної художниці Лариси Аполлонової, члена Спілок театральних діячів та художників України.

З привітальними словами і побажаннями творчої наснаги виступили: Антоніна Ігнатченко – науковий співробітник групи охорони історико-культурної спадщини при управлінні культури;  Микола Юдін – директор академічного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна; Іван Гапоченко – голова спілки художників України; Олександр Чередниченко – заслужений художник України.