Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики

Фахівці управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики», що відбулася 24 квітня у столичному проектному майданчику DEC place.

Сумщина – учасник Одеського туристичного фестивалю «Odessa Tour Fest 2017»

 

Фахівці управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації взяли участь у Одеському туристичному фестивалі «Odessa Tour Fest 2017», що проходив 22-23 квітня 2017 року в місті Одеса.

Відроджуємо традиційні ремесла Сумщини

 

«Культурна спадщина України: сталий розвиток і національна безпека» - таку назву мала Міжнародна науково-практична конференція, що відбулась    у місті Київ, організатором якої виступив Український центр культурних досліджень. Сумщину на конференції представляли управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, відділ культури і туризму Кролевецької районної державної адміністрації. 

Вітаємо переможців ІХ обласного конкурсу народної хореографії «Поліські візерунки»

 

Щедра на дитячі таланти шосткинська земля радо вітала учасників і шанувальників обласного конкурсу народної хореографії «Поліські візерунки», що відбувся 22 квітня в приміщенні Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради. 

Гармонія весни

 

У Сумському районі 20 квітня 2017 року на базі Садівського сільського будинку культури відбувся XІ районний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Гармонія весни».