Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Яскрава симфонія Прикарпаття

Колективи колективи Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття», що пройшов у Трускавці. Народний оркестр духових інструментів (керівник – Ященко О.В.) та Народний ансамбль народного танцю «Молодість» (керівник – заслужений працівник культури України Євтушенко В.В.) вибороли два дипломи Першого ступеня. 

Пісенними стежками рідного краю

На базі  Саївського сільського будинку культури Липоводолинського району відбувся творчий звіт аматорських колективів та гуртків художньої самодіяльності сільських закладів культури Беївської, Капустинської та Саївської сільських рад, що проходить в рамках районного фестивалю народної творчості «Пісенними стежками  рідного краю», присвяченого 95-й річниці утворення Липоводолинського району.

Нові можливості культури в умовах децентралізації

У першій декаді червня за ініціативи Міністерства культури України проведено Другу всеукраїнську конференцію «Культурні та креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території», учасниками якої стали понад 200 представників з усіх регіонів України.  Сумщину на конференції представляла директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Бистрицька. 

Мозаїка книжкового літа

Сумська обласна бібліотека для дітей, реалізуючи програму літнього читання «Мозаїка «книжкового» літа», відкриває двері для користувачів, які відпочивають у пришкільних таборах.

Сезон літніх екскурсій

Сумський обласний краєзнавчий музей відкриває двері для вихованців пришкільних оздоровчих таборів. Протягом перших двох тижнів червня проведено 92 екскурсії для 1112 школярів.