Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«ЗІРКОВИЙ ШАНС» КРАСНОПІЛЬЧАНИНА МИКОЛИ ДЕМ’ЯНЕНКА

Днями соліст Краснопільського РПК (керівник Лариса Давиденко) Микола Дем`яненко прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» в якому здобув I місце і був відзначений дипломом.

Тож вітаємо Миколу з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів.

ДО УВАГИ!

З метою забезпечення ефективних комунікацій, гарантування врахування експертної та громадської думки в рішеннях влади та забезпечення прозорості діяльності, Міністерством культури України проводиться анкетування серед представників державних установ, вищих навчальних закладів, громадських організацій, професійних асоціацій, компаній та громадських активістів, яке триватиме до 20.02.2019, за посиланням: bit.ly/mincult-anketa.

Просимо долучитися до анкетування.

ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ІМ. М.Г.ЛИСЕНКА

15 листопада 2018 року в Сумській дитячій художній школі ім. М.Г.Лисенка відбувся Відкритий обласний конкурс юних художників ім. М.Г.Лисенка.

Цей творчий проект започатковано з метою вшанування пам’яті видатного українського скульптора, народного художника України, академіка, професора, уродженця Сумщини Михайла Григоровича Лисенка. 

ПРОЕКТ – ЕКСКУРСІЯ «ДЕНЬ ТЕАТРУ» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

З метою популяризації театрального мистецтва, всебічного розвитку та естетичного виховання школярів в рамках проекту "День театру в школі" протягом тижня для юних глядачів міста проведено екскурсії у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Діти дізналися про історію театральної будівлі, історію народження театру, познайомилися з першою театральною лялькою, та стали свідками створення справжнього костюму. 

ДО 140-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ

До 140-річчя від Дня народження письменника, поета, драматурга, уродженця Сумщини – Олександра Олеся  у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького репрезентовано персональну ювілейну виставку місцевої художниці Ганни Сергеєвої, члена Національної спілки художників України.

Понад 30 графічних та живописних сюжетних композицій створені за мотивами поем та поезій славетного майстра слова.