Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НИКАНОР ОНАЦЬКИЙ: ЖИТТЯ ВІДДАНЕ МИСТЕЦТВУ

На базі виставки «Видатні митці Сумщини», присвяченої 80 річниці утворення Сумської області відбувся тематичний захід, приурочений 144-річчю від дня народження засновника та першого директора Сумського художнього музею Никанора Харитоновича  Онацького.

Участь у заході взяли гості з   Липоводолинського земляцтва, представники товариства «Просвіта» та студенти міста.

ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

У м. Полтава відбувся Міжнародний різдвяний фестиваль-конкурс мистецтв «Стежками Гоголя», в якому учениця Краснопільської дитячої музичної школи Діана Придатко отримала диплом Лауреата ІІ ступеню міжнародного зразка у віковій категорії 9-11 років (викладач В.В. Висоцька).

Вітаємо переможницю та бажаємо юній піаністці подальшого впевненого розвитку!

«МИСТЕЦЬКІ КРИЛА СУМЩИНИ»

«Ця творча зустріч поєднала композиторів та поетів-піснярів Сумщини, щоб не лише презентувати глядачам їхні творчі здобутки, а й створити атмосферу духовного взаємозбагачення. Поряд з відомими митцями сьогодні ми бачимо й зовсім невідомих молодих авторів та виконавців. Це вкотре доводить, що Сумщина багата на таланти і посідає гідне місце на творчому небосхилі України» – наголосила начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник.

16 січня 2019 року у Сумській обласній філармонії відбулася творча зустріч поетів-піснярів та композиторів, присвячена 80-й річниці утворення Сумської області «Мистецькі крила Сумщини», що зібрала талановитих творчих людей нашого краю. 

ЛАВИНА ТАЛАНТІВ

У м. Києві відбувся VІ Всеукраїнський конкурс «Лавина Талантів» переможцями в якому стали учні Краснопільської музичної школи:

Клас фортепіано – Жук Єлізавєта – Лауреат І ступеню, Придатко Діана – Лауреат ІІ ступеню (викладач Висоцька В.В.).

ВИДАТНІ МИТЦІ СУМЩИНИ

З нагоди 80-ї річниці утворення Сумської області  за участі голови обласної державної адміністрації Миколи Клочка і начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олени Мельник у художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж виставки творів видатних українців-уродженців Сумщини.

«Будемо все робити для відродження Сумського художнього музею, що є перлиною краю, бо саме Сумщина стала колискою багатьох реформаторів українського та світового образотворчого мистецтва ХХ ст., серед яких такі імена як родина Кричевських,  Д.Бурлюк, О. Богомазов, Г. Нарбут та інші» – наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.