Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Т. Шевченко та його оточення: П.Левицький «Портрет князя М.Г. Рєпніна-Волконського (1778-1845)»

У Сумському художньому музеї  ім. Н. Онацького до Шевченківських  днів та з нагоди 240-річчя від дня народження князя М. Г. Рєпніна проведено засідання «круглого столу». Учасниками заходу стали студенти Сумського педагогічного університету, художники та наукові співробітники.

Актуальні питання сьогодення: збереження пам’яток культурної спадщини та історичного середовища

20 березня 2018 року під головуванням начальника управління культури Сумської обласної держаної адміністрації Мельник О. П. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації, у якій взяли участь архітектори, історики, краєзнавці, представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадськості, проектувальники.

Прем’єра у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва

У Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва до Міжнародного дня театру представлено прем’єру - музичну казку на дві дії за п’єсою Володимира Ілюхова «Містичні пригоди на болоті» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Мартюшова.

Культура України

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 29 листопада 2011 року про створення інтегрованого ресурсу електронної бібліотеки «Культура України» в якій Сумщина представлена 15 друкованими, фахівці Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки переводять у цифровий формат фонди бібліотечних та музейних закладів області.

Шосткинщина звітує талантами

16 березня у приміщенні центру естетичного виховання «Юність» відбувся творчий звіт аматорських колективів Шосткинського району в рамках II етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.