Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«Нехай квітує Україна»

Такими побажаннями артисти філармонії вітали жителів Сумщини і дарували свої пісні під час обласного культурно-мистецького свята «Для вас, захисники Вітчизни».

«Щоб зберегти на всі віки скарби козацької доби!»

До Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці Національним науково-дослідним реставраційним центром України презентовано мистецький проект «Щоб зберегти на всі віки скарби козацької доби!», який представив відроджені музейні предмети козацької доби, що мають сакральне значення для українського народу. 

І знову «Пливе кача»

Пісні у виконанні солістки-вокалістки філармонії Ольги Штики «А мати жде», «Калинові острови» лунали у Сумській обласній філармонії на честь вшанування пам’яті Сергія Табали (Сєвєра), Героя України, почесного громадянина м. Суми, наймолодшого кіборга, що пішов у небуття у свої неповні дев’ятнадцять.

«Осінній фестиваль» на Буринській землі

Свято Покрови подарувало буринцям приємну і довгоочікувану зустріч з відомим земляком. У районний будинок культури з великою концертною програмою «Осінній фестиваль» завітав народний артист України, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець» Віталій Білоножко. Мелодію другого серця, звичайно ж, виконувала його дружина, співзасновниця фестивалю, народна артистка України, Світлана Білоножко. Концертна аудиторія познайомилася і з іншими представниками цієї співочої родини. 

Відважні серця. Роменці – герої АТО

До Дня захисника України в Роменському краєзнавчому музеї - філії Державного історико-культурного заповідника «Посулля» на базі виставки «Більше за життя» проведено тематичний урок «Відважні серця. Роменці – герої АТО» за участі голови громадської організації «Учасники АТО Роменщини», воїна Сумського прикордонного загону Дмитра Косенка.