Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МУЗИЧНИЙ КАМЕРТОН ВІЙНИ

У ці нелегкі для нашої Батьківщини часи кожен свідомий українець намагається воювати на своєму фронті, допомагаючи загальнонаціональній справі - поступу до Перемоги і виборювання справжньої Незалежності.
 
Артисти Сумської обласної філармонії уже довгий час роблять внесок у наближення перемоги, воюючи на фронті культурному, допомагаючи нашим звитяжним воїнам, організовуючи благодійні концерти. Один із таких благодійних концертів на підтримку Збройних сил України, відбувся 15 серпня у Сумській обласній філармонії, на якому були представлені патріотичні пісні про Україну, мир, волю, найщиріше та найсвітліше у світі почуття - кохання.
Відвідувачі змогли насолодитись майстерним виконанням пісень і хоч на коротку мить відволіктись від страшного сьогодення, поринувши у світ вічної мистецької краси!

СЬОГОДНІ – МОНЕТА, А ЗАВТРА – РАКЕТА!

Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це лише 10 копійок. Зараз у країні 14 мільярдів монет, які можуть перетворитися на потужну зброю та посилити нашу армію. Ці монети можуть стати дронами, танками та ракетами. Тому Національний банк України разом із партнерами оголосив мобілізацію монет

Із 1 серпня по 31 жовтня 2022 року запрошуємо долучитися до благодійної акції «Смілива гривня», щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

 

У ГРУНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НА РАЦІЇ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Під час концерту лунали патріотичні пісні, продавалися різні смаколики, вироби місцевих майстрів. Було створено дві творчих локації . Одна - там, де всі і діти і дорослі малювали і писали свої побажання захисникам. А на другій - розмістилася мистецька резиденція "Арт-Куземин", організатори якої разом з дітками поринули в цікавий світ творчості.
 
Після завершення заходу лічильною комісією були підраховані кошти .
Зібрано понад 19 тис. грн. Кошти будуть додані до тих, які вже зібрані і передані для придбання рацій захисникам з 66 ОМБр ЗСУ (попередньо зібрано 26 541 грн).
Разом до перемоги 
Все буде Україна 
Віримо в ЗСУ!

ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. ПОШТОВИЙ ВИПУСК ЧЕХІЇ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ.

Одним з проявів підтримки України у боротьбі з російською агресією є випуск марок поштовими відомствами країн світу. Латвія, Литва, Естонія, Люксембург, Канада, Польща, Хорватія, Австрія, Чехія та інші країни випускають поштову продукцію з символікою України на знак солідарності з українським народом, підтримку українських біженців, підкреслюючи єдність, спільність цінностей та післявоєнне відновлення України і направляють частину виручених від продажу коштів для допомоги нашій державі.
 
Фондове зібрання Сумського обласного краєзнавчого музею поповнилось ще одним цікавим та ексклюзивним поштовим випуском – маркованим аркушем поштових марок Чехії. У аркуші – 7 марок з купонами, на яких зображено мапу України у кольорах національного прапора, Державний прапор та логотип чеської пошти у жовто – блакитних кольорах .

15 СЕРПНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО АРХЕОЛОГІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ – ДЕНЬ АРХЕОЛОГА

Це свято було затверджено Указом Президента України від 6 серпня 2008 року № 694/2008 «Про День археолога» з огляду на вагомий внесок українських учених-археологів у розвиток вітчизняної археології, дослідження, збереження, популяризацію археологічної спадщини України. Археологія - це не завжди пошук золота, захопливі пригоди чи містичні артефакти. Археологія – це щоденна копітка праця. Бути археологом – це поєднувати у собі різні вміння, прагнути визначних відкриттів і водночас бути готовим до щоденної рутини.
 
Кожна нація є міцною та сильною у своєму розвитку, якщо добре знає історію попередніх поколінь. Археологам належить чи не найскладніша частина роботи з відновлення історичної пам’яті. Завдяки їхній діяльності успішно поповнюється археологічна історія, що є однією із складових наукової і культурної палітри усієї держави.

БЛАГОДІЙНА ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ «ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ»

12.08.22 р. в рамках благодійної акції у селі Веселе відбувся виїзний концерт артистів Путивльського будинку культури та Путивльської дитячої музичної школи. Де завдяки небайдужим мешканцям вдалося зібрати 4500 грн. на підтримку захисників України.
 
Того ж дня 12.08. у літньому парку для маленьких путивлян відбувся вечір розваг приурочений Дню молоді з безкоштовними надувними атракціонами. Найменшими патріотами було зібрано 1500 грн. А сьогодні 14.08.22р. на центральному (молодіжному) пляжі міста Путивль пройшли змагання з паркового волейболу до Дня молоді, де було зібрано 1060 грн.

Дочірні категорії