Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НЕМАТЕРІАЛЬНА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА СУМЩИНИ – ЖИВИЙ СКАРБ УКРАЇНИ: ЗДОБУТКИ СЬОГОДЕННЯ

11 грудня у м.Київ відбулася Всеукраїнська конференція «Імплементація конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи». Захід був наповнений цікавими та змістовними доповідями.

Відкрив конференцію Міністр культури України Євген Нищук словами вдячності зберігачам яскравих зразків нематеріальної культурної спадщини з різних куточків країни.

РИТМИ МАЙБУТНЬОГО

У м. Київ відбувся Всеукраїнський телевізійний конкурс танцю "Ритми майбутнього". Шосткинський районний будинок культури представляв Зразковий хореографічний колектив "Дарунок" (керівник Лариса Бонько).

Учасники колективу продемонстрували дві хореографічні постановки та зайняли ІІ та ІІІ місця.

НЕМАТЕРАЛЬНА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА - В ЦЕНТРІ УВАГИ

 

Розпочала роботу Всеукраїнська конференція «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи» за участі міністра культури України Євгена НИЩУКА.

Участь у конференції від Сумської області беруть Олена МЕЛЬНИК – начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Євгенія БИСТРИЦЬКА – директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В СУМСЬКОМУ ВИЩОМУ УЧИЛИЩІ МИСТЕЦТВ І КУЛЬТУРИ ІМ. Д.С.БОРТНЯНСЬКОГО

У Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського проведено День відкритих дверей.

Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступила директор училища Надія Гринь, яка ознайомила присутніх з умовами вступу та надала інформацію про навчальний заклад.

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЇ - ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ

До  Дня Збройних Сил України у Сумській обласній філармонії відбувся культурно-мистецький захід «Слава Збройним Силам України!».

Участь у заході взяли ветерани Збройних Сил та батьки військовослужбовців.

ДО 140-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ

До 140 – річчя від дня народження українського поета, письменника, драматурга Олександра Олеся у музеях Сумщини проведено ряд тематичних заходів.

У Сумському обласному краєзнавчому музеї експоновано фотодокументальну виставку «Радість і журба Олександра Олеся» на якій представлений комплекс експонатів висвітлює різні періоди життєвого і творчого шляху літератора.