Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ!!!

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.  Ви будь-якої пори року уособлюєте весну. Людство вшановує жінку за її вроду й розум, терпіння, віру, добро і ніжність. Немає у світі п’єдесталу вищого, ніж той, на якому стоїть Жінка. Бо ж вона – це мир на землі, злагода в суспільстві та сім’ї.
Нехай урочистість і піднесеність будуть у ваших серцях не тільки в ці святкові дні, але й щодня. Щастя вам, добра й краси!
                                                                                  

 Голова Сумської обласної державної адміністрації

Василь Хома

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ БАЗОВОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ТА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури та закладів освіти сфери культури» (далі - проєкт акта).

Проєкт акта розроблено з метою недопущення безпідставної ліквідації закладів культури та закладів освіти сфери культури, уточнення переліку документів, що подаються органами місцевого самоврядування, місцевими або центральними органами виконавчої влади для виключення закладів культури, закладів освіти сфери культури з базової мережі, та покращення комунікації між Міністерством культури та інформаційної політики України, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади задля вчасної актуалізації переліку закладів базової мережі.

 

ШЛЯХ ДО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «PRO FEST» ВІДКРИТО!

Для творчих колективів Лебединського будинку культури лютий 2021 року виявився плідним на перемоги у мистецьких конкурсах.

Дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «PRO FEST», що проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, приніс визнання аматорському народному ансамблю танцю «Калейдоскоп» (керівник Маргарита Осіпова).

 

КОНКУРС В ІСПАНІЇ «GOLDEN TALENTS OF MADRID 2021» ПІДКОРИЛА СОЛОМІЯ САВЧЕНКО!

Наймолодша учасниця театрального колективу «Асорті» Соломійка Савченко (керівник Світлана Корнієнко) комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля», розпочала 2021 рік творчими перемогами. Вона стала лауреатом IХ Міжнародного Багатожанрового дистанційного фестивалю – конкурсу мистецтв «Golden Fest» в Переяславі, Міжнародного фестивалю «Starfall of Talents» (Київ – Рига - Прага), V Дистанційного Міжнародного фестивалю - конкурсу «Україна єднає світ»(м.Київ).

А щойно стали відомі результати Міжнародного онлайн – конкурсу в Іспанії «Golden Talents of Madrid 2021», в якому взяли участь 1200 дітей з 11 країн світу. Наша Соломійка, як завжди, була на висоті, отримавши диплом лауреата І ступеня та грант на поїздку до Мадріду на фінал конкурсу.

ДО 250-РІЧЧЯ ЛЮДВІГА ВАН БЕТХОВЕНА «СИМФОНІЯ ВЕСНИ»

Під такою назвою 3 березня на базі Сумської обласної філармонії відбувся концерт симфонічної та фортепіанної музики, присвячений Дню прав жінок та миру та 250 річчя Людвіга ван Бетховена.

Захід відбувся в рамкахфестивалю класичної музики «Слобожанська фантазія», який щорічно проходить на базі єдиного мистецького навчального закладу нашої області Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського.

РОМЕНСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ – СУЧАСНИЙ КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР

Відбулося урочисте відкриття оновленої після ремонту Роменської центральної міської бібліотеки для дітей, у результаті якого заклад перетворився на сучасний багатофункціональний простір, де хочеться креативити. Створено комфортну зону для проведення дозвілля з різними категоріями користувачів.

У відкритті бібліотеки для дітей взяли участь заступник міського голови Роменської міської ради Олена Юракова, начальник відділу культури Тетяна Баляба, директор міської ЦБС Ніна Рослова, депутати міської ради, юні читачі та гості.