Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Творчий діалог клубних працівників Тростянецького району

В заході взяли участь начальник відділу культури Тростянецької райдержадміністрації Володимир Перетятько, провідний методист з театрального жанру Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Ольга Курунтяєва, методисти районного будинку культури та керівники клубних установ району.

На семінарі-практикумі розглядались питання з організації творчо-виробничого процесу в клубних установах, а також  обговорювалась тема методики та організації діяльності драматичних колективів, колективів малих форм, театрів мініатюр на прикладі драматичного колективу «Мажор» та дитячого драматичного колективу районного будинку культури.

Учасникам навчального заходу була запропонована до перегляду  репетиція уривку мюзиклу «Нові пригоди Голохвастова» з коментарями і порадами щодо його драматургічного втілення. Також навчальній аудиторії  був показаний уривок з казки С. Маршака «Дванадцять місяців» у виконанні дитячого драматичного колективу.

Клубні працівники району отримали від фахівців методичного кабінету інформаційно-методичні, аудіо, відео матеріали та сценарії до зимових свят.