Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

"ТЕАТР НА САДОВІЙ"

Унікальне студентське об'єднання "Театр на Садовій" КЗ СОР " Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського", у закритому режимі, презентував своїм шанувальникам прем'єру вистави за п'єсою відомого бродвейського автора Кена Людвіга - "Примадонни".
На всіх учасників цієї вистави чекав шалений перебіг подій і справжнє кохання. Веселе, динамічне і несподіване дійство створив викладач-режисер Ю.С. Кулик разом зі своїми талановитими студентами третього курсу відділу "Видовищно-театралізовані заходи".
Справжньою родзинкою вистави став акторський склад, серед якого викладачі відділу режисури - голова ЦК, викладач-методист Г.З.Проців та викладач-методист О.Б.Кулик. Наставники гармонійно доповнили виставу, чим створили справжню атмосферу взаємообміну професійним досвідом з молоддю.
Незважаючи на всі складнощі у підготовці курсової вистави, колектив блискуче впорався з перевтіленнями та відтворив дотепну плутанину, з неймовірно кумедними ситуаціями та сюрпризами, яка розважила і вкотре довела, що правда та справжнє щире кохання перемагає всюди і завжди!
Професійне вдосконалення майбутніх фахівців потребує практичної праці. Коледж постійно працює над підтримкою творчих проєктів, які сприяють професійному загартуванню.
Під час проведення заходу був організований благодійний збір коштів на потреби наших Захисників.
ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ РОЗБУДОВИ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ПОПОВНЕННЯ ЯКІСНИМИ КАДРАМИ!
 
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
 
 
 
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 13 людей та люди стоять