Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«МРІЯ…»

У галереї БюроАрт, що знаходиться за адресою вул. Воскресенська, 6а презентована виставка творів викладача та наставника КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського», скульптора, художника, турботливого сина, люблячого чоловіка та батька 3-х дітей, ГЕРОЯ – РУСЛАНА МИКОЛАЙОВИЧА МОВЧАНА, який загинув у перший день весни в бою з російськими загарбниками.
Загибель Руслана Миколайовича – це непоправна втрата. На честь пам’яті Талановитого Майстра до заходу приєдналися рідні, багато колег, друзів та сумчан, які знайомі з його творчістю. Усі присутні мали змогу переглянути творчі доробки Майстра, насолодилися мистецтвом та провести час у атмосфері спогадів.
 
Директорка Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського Надія Гринь відзначила, що в особистості Руслана Миколайовича було унікальне поєднання таланту із великою працездатністю та любов’ю до обраної справи. Кожну годину і хвилину дорогоцінного часу, як істинний митець, він використовув на улюблену працю, результати якої ми бачимо в його творчості. Талановита особистість. Творчий мрійник. ГЕРОЙ, який став на захист нашої країні, кожного з нас! Свою майстерність художник передав студентам, адже він був не лише митцем, а ще й Педагогом! А його роботи стануть провідником пам’яті про «золоті» руки Майстра!
Низький уклін Захисникам України!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
 
На зображенні може бути: у приміщенні
 
Можливо, це художній твір outdoors
 
Можливо, це витвір мистецтва
 
Можливо, це витвір мистецтва
 
Можливо, це художній твір 3 людини та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та цегляна стіна