Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІДЕ СВІТОМ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці активно триває підготовка до новорічних та різдвяних свят. Розпочав реалізовуватись щорічний благодійний проект «До Святого Миколая – добрі вчинки», який щороку радує сотні дітей пільгових категорій благодійними акціями, розважально-ігровими програмами, вікторинами, театралізованими дійствами, конкурсами тощо.
17 грудня 2021 року в бібліотеці пройшла благодійна акція до Дня Святого Миколая «Де живе добро». Привітати колектив бібліотеки зі святом прийшли учні Сумського закладу загальної освіти спеціальної школи Сумської міської ради. Театральний гурток ART – Барвінок показав пантоміму «Небесний дарунок» та театрально-музичну композицію «Щастя». Колектив бібліотеки зібрав кошти в сумі 4450 гривень для розвитку творчих здібностей дітей. Акція пройшла в атмосфері добра та любові. Бо добро живе в серці кожної людини.
У Сумському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» у відділенні денного перебування «Злагода» відбулося свято "Іде світом Святий Миколай".
Зимові свята у Німеччині: історія виникнення, традиції святкування та власні враження від відвідування Німеччини – такою була тема зустрічі з учнями Сумської Гімнізії №1, школа партнер PASHGoethe-InstitutUkraine .
І неофіційна частина зустрічі: чаювання зі справжніми німецькими ласощами.
Працівники відділу абонементу для юнацтва провели онлайн зустріч з другокласників ССШ №1 за програмою «Затамуйте, друзі, подих Миколай сьогодні ходить». Учні читали «Казку про Святого Миколая» з якої дізналися про добрі справи Святого Миколая, про його помічників та про традиції, які притаманні українцям в цей день. Згадали новорічних «дідів морозів» , які приходять до дітей Нідерландів, Англії, Америки та інших країн. Учні дружно відповідали на питання вікторини, читали новорічні вірші та ділилися добрими справами, які вони робили протягом року.
У відділі абонементу обласної бібліотеки у прямому ефірі на сторінці у фейсбук пройшов святковий розіграш книжок та солодощів до дня Святого Миколая!