Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ДО БІБЛІОТЕК СУМЩИНИ ЗАВІТАЙ!

Незабаром день Святого Миколая – одне з улюблених свят малюків, з яким у кожну оселю приходить казка. Це свято, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи очікують з нетерпінням – воно наповнене дивом і добром.
День Святого Миколая – найочікуваніший день усього року. Радісне і веселе свято поспішає і до бібліотек Сумщини, що обслуговують дітей.
На юних користувачів чекає феєрія святкових заходів: книжкова карусель «Від Святого Миколая я даруночка чекаю» та мультимедійна відеоподорож «Коли янголи спускаються на землю...» (дитяча бібліотека КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради), чарівна акція «Пишемо листа Святому Миколаю» (відділ обслуговування дітей КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради»), народознавчий калейдоскоп «У Миколая в ранній час подарунки є для нас» (дитяча бібліотека-філія публічної бібліотеки Кролевецької міської ради), пізнавальні посиденьки «З неба в український край йде зимовий Миколай» (дитяча філія Путивльської публічної бібліотеки), експрес-досьє «Ой, хто, хто насправді Миколай?» (Конотопська міська центральна бібліотека для дітей), пізнавальний круїз «В дитинства край іде Святий Миколай» та літературно-музичне свято «На Святого Миколая Божа іскорка засяє (дитяча бібліотека-філія КЗ «Середино-Будська публічна бібліотека» Середино-Будської міської ради), розважальна феєрія «Диво приходить грудневої ночі» (Попівська сільська бібліотека-філія КЗ Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради).
З особливим нетерпінням чекають Святого Миколая і маленькі користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей. Чарівні фігурки зірочок, місяця, ангелів та Святого Миколая прикрасили бібліотеку; в інформаційних зонах організовані книжкові виставки-привітання «В український рідний край поспішає Миколай», «Миколая свято несе добра багато», «День Святого Миколая». Малечу чекає калейдоскоп пізнавально-розважальних заходів – мистецька оповідка «В очікуванні свята», година народознавства «Всі чекають-виглядають Чудотворця Миколая», експрес-досьє «Все, що у Святого Миколая є, він щедро дітям роздає», година цікавої інформації «Що ми знаємо про Святого Миколая».
Хай кожне зимове свято приносить людям радість, задоволення, пізнання нового! Бажаємо усім користувачам бібліотек та їх родинам веселих свят, щастя, миру та здоров’я!