Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

БІБЛІОТЕКИ СУМЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Бібліотеки Сумщини, що надають інформаційні послуги користувачам-дітям, активно долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
У пріоритеті проведених заходів – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Юні користувачі Сумщини стали учасниками таких заходів: міні-лекція «Світ прав дитини» (дитяча бібліотеки КЗ «Краснопільська публічна бібліотека»), правовий всеобуч «Відповідальність за цькування: скажемо булінгу «Ні!» (дитяча філія Путивльської публічної бібліотеки), година спілкування «Як уникнути насильства та захистити дітей» (Улянівська селищна дитяча бібліотека), круглий стіл «Сучасні прояви рабства» (Попівська сільська бібліотека-філія КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради), тематичний захід «Мої права у кольорах веселки» (Дептівська сільська бібліотека-філія КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради), конкурс дитячих малюнків «Світ без насильства очима дітей» (Тулущанська сільська бібліотека-філія КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради) та ін.
Користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей мали чудову нагоду поспілкуватися з представником Управління патрульної поліції в м. Суми, капітаном поліції Ксенією КРАСОВСЬКОЮ та старшим інспектором відділу ювенальної превенції УПД у Сумській області Олександром ГАЛИЦЬКИМ, які провели для юних учасників заходів превентивну бесіду щодо відповідальності у випадку здійснення насильницьких дій, навели конкретні приклади насильства та відповіли на численні запитання присутніх. Наймолодші користувачі долучилися до літературного дайджесту «І у казці,
і насправді ніхто немає права жорстоко ставитись до нас» та правознавчого орієнтиру «Булінг STOP», адже ця тема є надзвичайно актуальною сьогодні.
Бібліотечні працівники приділили також значну увагу організації наочності за цією темою. Серед підготовлених тематичних поличок, книжкових виставок, інформаційних вітрин – Твої права», «Порушення прав казкових героїв», «Великі права маленької дитини», «Зміни життя – зупини насильство» (Сумська обласна бібліотека для дітей), «Насильству немає виправдання» (Улянівська селищна дитяча бібліотека), «Простір безпечного дитинства» (бібліотека-філія № 2 КЗ «Охтирська публічна бібліотека»), «Світ без насильства» (дитяча бібліотека КЗ «Краснопільська публічна бібліотека») тощо.
Гарним інформаційним доповненням до заходів є шорт-лист «Зупини насильство – захисти себе», виданий Роменською центральною міською бібліотекою для дітей, та відеопрезентація «Домащнє насильство: як його уникнути» від фахівців Центральної дитячої бібліотеки Конотопської міської централізованої бібліотечної системи.
 
 
 
 
 
 
 
 
На зображенні може бути: книга та текст