Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СЛУЖИТИ ТА ЗАХИЩАТИ!

6 грудня країна відзначала День Збройних Сил України – свято самовідданих, сміливих і сильних духом людей, котрі з гордістю присягають на вірність Батьківщині і своєму народові... Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Саме такі люди, ризикуючи власним життям, забезпечують спокій і затишок в українських родинах.
У палітрі бібліотечних заходів, які були проведені в дитячих бібліотеках області до 30-ї річниці створення наших могутніх Збройних Сил України – книжково-ілюстративні виставки, виставки-інсталяції, перегляд відеопрезентацій, патріотичні мозаїки, бліц-інформіни тощо.
Справжнє свято відбулося в Сумській обласній бібліотеці для дітей на честь Збройних Сил України. Користувачі і бібліотекарі урочисто привітали військовослужбовців Національної гвардії України. Книжкові виставки
«За Україну, за її волю», «Щоб вам служилось добре на Вкраїні милій» були чудовим доповненням до вітань, що лунали на адресу воїнів з нагоди свята. Відеоролики «ЗСУ», «Захисник» та вірш «Чуєш…Ти чекай мене» викликали багато емоцій у військовослужбовців. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто поклав життя, захищаючи Україну. А для молодших користувачів бібліотеки була проведена інформаційна бесіда
«6 грудня – День Збройних Сил України».
Вітання до Дня Збройних Сил України нашим захисникам підготували користувачі бібліотеки, учні 3-А класу ЗОШ № 12 (вчитель Диченко Л.В.)
Книжково-ілюстративну виставку запропонували користувачам в дитячій філії Путивльської публічної бібліотеки, а в дитячій бібліотеці Комунального закладу «Краснопільська публічна бібліотека» до свята підготували патріотичну бесіду «Вони захищають наше майбутнє».
Хай буде сильною рука.
Міцними будуть хай війська.
Нехай здоров’я – як та криця.
Хай служба завжди – як годиться!
Хай всюди – спокій, лад та мир!