Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«МИСТЕЦЬКІ СХОДИ» ДО ПРОФЕСІЙНИХ ВИСОТ

19 листопада 2021 року в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбулася обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи», яка зібрала велику культурно-мистецьку родину Сумщини для вшанування кращих працівників галузі культури.

Слова вдячності та щирі побажання кожному, хто зберігає мистецькі надбання, відроджує традиції, розкриває творчі здібності талановитої молоді, віддає свої сили заради служіння національній культурі висловив голова Сумської обласної держаної адміністрації Дмитро Живицький та перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко які відзначили почесними грамотами кращих представників галузі:

ДАНИЛЕНКА Олександра Григоровича, директора комунального закладу Сумської обласної ради – Сумська обласна філармонія;

ДОЛЕНКОВУ Оксану Анатоліївну, викладача відділу вокально-хорових дисциплін комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського;

КОБЕЦЬ Ганну Володимирівну, головного режисера комунального закладу – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва;

КОВТУН Людмилу Миколаївну, завідувача сектору інформаційної та аналітичної роботи комунального закладу Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв;

КУЛЬОМІНУ Анну Вікторівну, головного спеціаліста відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та організаційної роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації;

ПУЛЯКА Мар’яна Васильовича, соліста комунального закладу - Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»;

ШИНКАРЕНКО Олену Володимирівну, начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради;

БАЛЕНКА Євгена Олександровича, заступника начальника управління – начальника відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та організаційної роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації;

БОЙКО Наталію Валентинівну, начальника відділу культурно-масових заходів та організації дозвілля комунального закладу Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв;

ЯКИМОВУ Ганну Олексіївну, викладача Охтирської дитячої художньої школи імені Т.Г. Шевченка.

«Культура і духовність є вирішальними для гармонійного розвитку особистості, створення міцного зв’язку між поколіннями, ствердження самобутності та виховання національної ідентичності у суспільстві. Завдяки всім присутнім в цій залі культура Сумщини не лише зберегла неоціненні скарби, а й примножила їх у яскравих творчих програмах і проектах, діяльності понад тисячі осередків культури і мистецтва області,» – такими словами привітала учасників святкового дійства начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Олена Мельник.

Цього року переможцями рейтингу «Мистецькі сходи» стали:

Номінація «Культурна спадщина»

Шаміль Акічев – науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського Конотопської міської ради;

Анна Святець – старший науковий співробітник Комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького;

Валентина Подшивайловазавідувач Музею горюнської культури в селі Нова Слобода Державного історико-культурного заповідника в місті Путивлі;

Ірина Пурига головний зберігач фондів Музею Кролевецького ткацтва;

Галина Сурова– директорка Волокитинського сільського будинку культури відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради;

Анна Гавриленко– провідний методист Комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв;

Анна Гаранжа – майстриня народного мистецтва України з писанкарства, витинанки та іконопису;

Жанна Клочкоголовний зберігач фондів комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний краєзнавчий музей.

Номінація «Мистецька освіта»

Ірина Грабчук – директорка Кролевецької дитячої школи мистецтв Кролевецької міської ради, заслужений працівник культури України;

Денис Курсенко – викладач вищої кваліфікаційної категорії відділу «Хореографія», педагог-репетитор народного ансамблю народного танцю «Молодість» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського»;

Олексій Кузьменко – заслужений працівник культури України, директор Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка Сумської міської ради;

Вікторія Осташко – викладач по класу сольного співу Конотопської дитячої музичної школи № 2 Конотопської міської ради;

Віта Зубко – завідувач навчально-методичним кабінетом Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».

Номінація «Серце віддане дітям»

Сергій Демиденко –артист вищої категорії Комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва;

Зоя Наклицька – заслужений працівник культури України, керівник зразкового аматорського ансамблю класичного танцю Комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»;

Ольга Божко – завідувач Роменської центральної міської бібліотеки для дітей Роменської міської ради;

Олена Вєєвник– бібліотекар Глибнянської сільської бібліотеки-філії КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради;

Наталія Пучковикладач по класу хореографії Біловодської дитячої музичної школи Роменської міської ради;

Олена Шаркова керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного естрадного танцю «Фантазія» Комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля».

Номінація «Юні таланти Сумщини – гордість України»

Артем Котенко – учень Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника

Дар’я Узбекова – учениця Комунального закладу Шосткинської міської ради Сумської області «Шосткинська дитяча музична школа № 2»;

Кирил Горбунов студент ІV курсу відділу «Хореографія» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського»;

Марія Шенцева учениця Сумської дитячої музичної школи № 1.

Номінація «Майстер організації дозвілля»

Ігор Карнаух директор Попівського сільського будинку культури-філії комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області;

Світлана Кроптя – завідувач Дубовицького будинку культури-філії Центру культури Кролевецької міської ради;

Володимир Цюкало – директор Комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля»;

Марина Кекшук – головний спеціаліст відділу культури Шалигинської селищної ради;

Ірина Ткаченко – художній керівник Дружбівського міського Палацу культури Дружбівської міської територіальної громади;

Любов Тютюнник – директор Іваницького сільського будинку культури-філії Комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області»;

Світлана Маригіна – директорка Комунального закладу «Лебединський міський будинок культури» виконавчого комітету Лебединської міської ради;

Анастасія Скляр – директорка Лучанського сільського будинку культури Липоводолинської селищної ради;

Тетяна Уткіна – директорка Височанського сільського будинку культури Чернеччинської сільської територіальної громади.

Номінація «Професійонал бібліотечної справи»

Світлана Сагайдак – завідувач відділу читального залу для юнацтва Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека»;

Валентина Макухапровідний методист Комунального закладу Шосткинської міської ради Сумської області «Шосткинська міська централізована бібліотечна система»;

Ганна Свистюла бібліотекар І категорії сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна бібліотека для дітей»;

Ірина Коломієць –завідувач Перехрестівської сільської бібліотеки-філії Комунального закладу Роменської міської ради Сумської області – Роменська бібліотека імені Йосипа Дудки;

Людмила Єфремова–директорка Комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека».

Номінації «Інновації і креативність»

Павло Степанідін головний спеціаліст відділу культури і туризму Конотопської міської ради;

Любов Медвідь – заслужений працівник культури України, начальник дільниці пошиття театральних костюмів Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна;

Ольга Ледньова художник-постановник Комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва;

Альона Петракова – режисер театралізованих заходів та свят Комунального закладу «Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради»;

Євген Маловічкодиректор Комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»;

Олексій Рябіко – студент ІV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледжмистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського»;

Анна Резніченко– провідний методист Комунального закладу «Глухівський міський палац культури» Глухівської міської ради.

Номінація «Золотий голос»

Тетяна Ластовецькаголовний хормейстер Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна;

Лариса Мухіна – завідувач вокального відділу, викладач вищої категорії Сумської дитячої музичної школи № 2;

Максим Шолох артист-вокаліст Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна;

Тетяна Шулікова заслужений працівник культури України, керівник народного фольклорного театру «Оберіг» Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

Номінації «Кращий творчий колектив»

молодіжний вокальний ансамбль «Елегія» Комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія» (керівник – Оксана Голубцова);

народний аматорський вокальний ансамбль «Молодість» Комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради (керівник – Олександр Ланін);

вокальний сімейний дует «Калинові сестри» у складі Наталії Сомової та Світлани Головченко Комунального закладу Буринської міської ради «Буринський будинок культури»;

народний аматорський вокальний ансамбль «Світанок» Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради (керівник – Людмила Орєхова);

інструментальний дует у складі Олексія Липового та Тетяни Сурган Комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія»;

народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури Степанівської селищної ради (керівник – Сергій Горовий).

Чудовим доповненням урочистої церемонії нагородження стали виступи яскравих колективів Сумщини: народного ансамблю народного танцю «Молодість» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» (керівник – заслужений працівник культури України Володимир Євтушенко); народного фольклорного театру «Оберіг» Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» (керівник – заслужений працівник культури України Тетяна Шулікова); зразкового колективу України балетної студії «Престиж» (керівник – Інна Шабельська) та народного театру-студії «Артель мода» (керівник – Лариса Ванєєва) Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Щирими оплесками святкова зала зустрічала солістів Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна Тетяну Ластовецьку та Максима Шолоха, дует у складі Олексія Липового та Тетяни Сурган та учасників Молодіжного вокального ансамблю «Елегія»(керівник – Оксана Голубцова) Сумської обласної філармонії, викладачку Сумської дитячої музичної школи № 2 Ларису Мухіну та учня Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника Артема Котенка.

«Мистецькі сходи» сьогодні увінчали зірковий небосхил сузір’ям талантів, а значить творча родина Сумщини буде міцніти своїм корінням і розквітати з кожним днем новими здобутками!

 

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

 

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

 

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди грають на музичних інструментах та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

 

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 7 людей та люди стоять

 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять