Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

23 СЕРПНЯ ПРОЙДЕ V ЮВІЛЕЙНИЙ «УЗВАР-ФЕСТ»

Міський літературно-мистецький фестиваль відкритих читань прози «Узвар-фест» проводиться щорічно у серпні.
Початок фестивалю о 15.00 год. Місце проведення: центральний парк «Юність» пр. Миру (на галявині за центральним флагштоком міста)).
Уже відкрито реєстрацію.. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!
Учасником фестивалю може бути житель або гість Конотопської міської територіальної громади, або громад, що входять до складу Конотопського району (Бочечківська, Буринська, Дубов’язівська, Кролевецька, Новослобідська, Попівська, Путивльська).
Засновниками фестивалю є Володимир ЮРКОВСЬКИЙ (організатор і автор ідеї), відділ міської ради у справах молоді та спорту (начальник Ольга КАЧУРА), відділ культури та туризму міської ради (начальник Олена ШИНКАРЕНКО), конотопська літературна студія «Джерела» (керівник Ірина КОЗЛОВА). Фестиваль відбувається за підтримки виконавчого комітету Конотопської міської ради, меценатів та спонсорів.
Фестиваль започатковано з метою заохочення конотопців до читання, популяризації української класичної та сучасної прози, художнього слова. Він підтримує творчих людей – читців, письменників, любителів літератури та виявляє і заохочує талановитих прозаїків-початківців. Передбачає дві номінації: «Читці» та «Автори» .
У рамках фестивалю проводиться також книжковий квест, конкурс статусів для соціальних мереж, вікторина для глядачів, виступи музикантів, книжкова виставка, фотозони.
Для всіх гостей фестивалю безкоштовний напій заходу - узвар!
Переможців і призерів фестивалю визначає як авторитетне журі, яке складається з відомих у нашому місті й краї письменників, журналістів, літературознавців, краєзнавців, педагогів, громадських діячів, так і глядацьке журі.
Контактні телефони організаторів фестивалю для реєстрації та уточнення умов участі в номінаціях:
098-228-39-79 (Ірина) або 096-174-93-24 (Ольга).
Зареєструватися можна попередньо зателефонувавши організаторам, або вже перед початком заходу, звернувшись до журі.