Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«ТЕАТР НА САДОВІЙ» СУМСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ І КУЛЬТУРИ ІМ. Д.С. БОРТНЯНСЬКОГО ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ ВИСТАВУ «САНЯ»

07 червня в рамках Декади творчих звітів «Дарунок тобі, Україно!» студенти та викладачі відділу «Видовищно-театралізовані заходи» (голова циклової комісії – Г.З.Проців) презентували молодіжну виставу Ганни Устінової «Саня» на сцені обласного театру для дітей та юнацтва.
Кожного року унікальне студентське творче об’єднання «Театр на Садовій» при Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського дарує поціновувачам театрального мистецтва свої вистави.
Цьогорічна п’єса підготовлена студентами ІІІ курсу режисерського відділу, художній керівник курсу та режисер вистави - О.М.Тищенко. Скул-сторі про дорослішання дітей та батьків видалася до вподоби не тільки старанним акторам-студентам, але і глядачам. Історія нерозділеного першого кохання, дорослішання і взаємовідносин у підлітковому віці викликала бурхливе обговорення і зацікавленість у публіки, а колектив виконавців отримав вдячні оплески.
Головні ролі у виставі зіграли - Анна Буднік, Артур Марющенко, Софія Наталуха та Максим Конопленко. Студенти вдало впоралися з образами та зуміли створити відповідну атмосферу.
Талановиту гру студентів-акторів та роботу циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» в цілому на високому рівні відзначила директор коледжу, заслужений працівник культури України – Н.М.Гринь у своєму традиційному привітанні.
Творча родина приєднується до усіх привітань та пишається своїми театралами. Бажаємо нових прекрасних вистав, цікавих робіт, приголомшливих ідей та яскравих ролей!
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні