Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ІІІ-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

22 лютого на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбулось підведення підсумків ІІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.
Для участі у конкурсі представлено 64 роботи з Косівщинської ДШМ, Охтирської ДХШ, Сумської ДХШ, Шосткинської ДШМ, Лебединської ДШМ та Липоводолинської ДШМ.
Переглянувши художні роботи учнів, журі визначило переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у відповідних номінаціях:
«Образотворче мистецтво»
«Русалонька» (папір, гуаш)
Скібінська Анастасія Сергіївна
(Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка)
«Чумацький шлях» (композиція, гуаш)
Роступицька Катерина Андріївна
( Дитяча школа мистецтв Липоводолинської селищної ради)
«Борис Гмиря – Великий Кобзар у серці моїм» (папір, туш)
Кохан Катерина Володимирівна
(Шосткинська дитяча школа мистецтв)
«Розбивши вітер чорні хмари…» (гуаш)
Сердюк Поліна Сергіївна
(Косівщинська мистецька школа)
«Село» (гуаш)
Канівець Анна Миколаївна
(Недригайлівська дитяча музична школа
Недригайлівської селищної ради
Сумської області)
«Декоративно-прикладне мистецтво»
«Пророко-Ільїнська церква» (скульптура, пластилін)
Мар’єта Олексій Віталійович
(Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка)
«Катерина» (кінусайга)
Будильська Анастасія Іванівна
(Косівщинська мистецька школа)
«Любові пам’ять незабутня…» (акрил)
Чернуха Анна Миколаївна
(Косівщинська мистецька школа)
«Посіяні Соняхи» (витинанка)
Садова Маргарита Олегівна
(Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка)
«Скарб успадкованих традицій» (колаж)
Губа Олександра Олександрівна
(Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка)
Роботи переможців будуть направлені для участі в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченому Шевченківським дням, що пройде у м. Києві.