Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ

Комісія з питань призначення стипендій Голови Сумської ОДА для провідних творчих працівників області визначилась з претендентами на здобуття стипендій.

Заступник директора Департаменту – начальник управління культури Олена Мельник зазначила, що наші претенденти - яскраве сузір' я талановитих людей Сумщини.

Список кандидатів на здобуття стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації у 2021 році:

 

БІЛОВОЛ Олександра Василівна - хормейстер аматорської народної хорової капели Кровненського сільського будинку культури;

БРИЧЕНКО Катерина Іванівна - методист Тростянецького районного будинку культури;

ГОЛОМА Галина Сергіївна - балетмейстер Верхньосироватського сільського будинку культури, керівник народного аматорського танцювального ансамблю «Іскринка»;

ГАВРИЛЕНКО Вікторія Вікторівна - начальник відділу нематеріальної культурної спадщини Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв;

ГУМЕНЮК Ігор Олександрович - директор Центру культури Кролевецької міської ради;

КИРИЧЕНКО Оксана Юріївна - завідувач Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради Сумського району;

КРАВЧЕНКО Олександр Васильович - керівник народного аматорського хорового колективу ветеранів війни, праці та військової служби КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля»;

ЛАРІН Руслан Вікторович - викладач Шосткинської дитячої школи мистецтв, керівник духового оркестру «Райдужні фанфари» школи;

ЛИПОВИЙ Олексій Вікторович - артист-соліст-інструменталіст Сумської обласної філармонії;

МАТЮШЕНКО Віра Олександрівна - викладач-методист, викладач вищої категорії, завідувач відділенням образотворчого, декоративного мистецтва та реставрації Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, голова циклової комісії образотворчого мистецтва;

НАГОРНА Наталія Борисівна - завідувач відділу інформації та маркетингу Сумської обласної бібліотеки для дітей;

ОВЧАРОВА Ганна Михайлівна - завідувач Скуносівським сільським клубом Путивльського району;

ПАРЕНАГО Тетяна Василівна - директор Конотопської дитячої музичної школи № 2;

ПЕКУРОВСЬКИЙ Анатолій Володимирович - керівник народного аматорського духового оркестру Самотоївського сільського будинку культури Краснопільської селищної ради;

ПИСАРЕВ Владислав Михайлович - артист театру драми Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна;

ПРОЦЕНКО Леонід Іванович - керівник аматорського зразкового духового оркестру Рябинівського сільського будинку культури – філії КЗ «Центр культури і дозвілля» Кириківської селищної ради;

РАДІОНОВ Віталій Сергійович - артист Сумського обласного театру для дітей та юнацтва;

САДОВСЬКИЙ Олександр Васильович - народний художник України, член національної спілки художників України;

СУРКОВА Тетяна Миколаївна - викладач Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України;

ТКАЧЕНКО Борис Іванович - прозаїк, публіцист, громадський діяч, член спілки письменників України, Почесний громадянин міста Лебедин.