Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Обслуговування дітей під час літнього відпочинку в Сумському обласному краєзнавчому музеї

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2013 р.» Сумський обласний краєзнавчий музей з 27 травня розпочав роботу по обслуговуванню дітей та підлітків під час літнього відпочинку. Для учнів молодшого шкільного віку проводяться різноманітні бесіди, народознавчі екскурсії з циклу «Джерела рідного краю», для старших дітей – тематичні екскурсії з історичної, патріотичної, природоохоронної тематики: «Подорож по старій фортеці», «З історії м. Суми», «Суми і сумчани на рубежі двох віків», «Сумщина в роки Великої Вітчизняної війни», «Герої Сумщини», «Природа навколо нас», «Твоя Червона книга».

Великий інтерес у дітей викликала виставка «Країна дитинства – країна казкова», створена до Міжнародного дня захисту дітей, на якій представлено різноманітні експонати періоду 50-80 років: шкільна форма, підручники, піонерська атрибутика, іграшки, плакати та інше. Виставку доповнюють дитячі роботи Сумського Центру науково-технічної творчості молоді.

Музеєм розроблено заходи по обслуговуванню дітей, які відпочивають у пришкільних таборах та дитячих оздоровчих таборах м. Суми, на весь час літніх канікул (червень-серпень).