Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЮЄМО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ

На нараді, що відбулась в режимі онлайн 21 травня за участю понад 100 керівників структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій, місцевих рад, об’єднаних територіальних громад, директорів базових клубних закладів області, розглянуто питання про умови діяльності клубних установ Сумщини в період карантину відповідно до законодавства України, рішень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, проаналізовано результати діяльності клубних закладів Сумщини в умовах протидії поширення коронавірусу COVID-19, проінформовано про Міжнародні та Всеукраїнські конкурси, стипендії, стажування і гранти для працівників закладів культури.

Начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник відзначила особливу роль клубних закладів у наданні культурних послуг населенню, подякувала за активну участь в обласній культурно-просвітницькій акції «Війна. Перемога. Пам’ять.», присвяченій 75-річчю Великої Перемоги, підкреслила необхідність фахівців галузі активніше долучатися до обговорення змін до Закону України «Про культуру».

Фахівці управління культури та обласного науково-методичного центру культури і мистецтв відповіли на чисельні питання, що виникли в учасників наради.