Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «ПОЛІСЯНОЧКА» ГЛУХІВСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

Рік створення – 2000
Керівник колективу: Ірина Ігнатенко
Рік присвоєння звання «народний аматорський» - 2003
Репертуар колективу: українські народні танці, хореографічні картинки, композиції та мініатюри.

Народний аматорський ансамбль танцю «Полісяночка яскравий колектив, відомий не тільки в рідному місті, а й поза його межами.
З дня заснування з колективом працюють справжні фахівці, великі ентузіасти, досвідчений керівник ансамблю – Ірина Ігнатенко та акомпаніатор – Віктор Бірюков. На сьогодні в колективі поповнення – молодий хореограф, випускниця «Полісяночки» Валерія Гарькавенко.
Основу репертуару ансамблю складають українські народні танці, хореографічні картинки, композиції та мініатюри, які завжди викликають неабияку зацікавленість з боку глядачів. Абсолютна більшість танцювальних номерів поставлена хореографом, засновником колективу Іриною Ігнатенко. Високий рівень виконавської майстерності вихованців та постановчої роботи педагога дають змогу урізноманітнити репертуар цікавими хореографічними творами. Головною відмінною рисою репертуару ансамблю є те, що більшість танців мають свою сюжетну лінію, тобто в кожному з них закладено невелику розповідь, зміст якої передається засобами хореографії.
. Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, перемоги в конкурсах та фестивалях хореографічного мистецтва допомогли створити в ансамблі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини – педагогів, вихованців та їх батьків. Колектив постійно бере участь у культурно-розважальних заходах міста та області.
У підготовці учасників ансамблю до виступів береться до уваги, перш за все, професіоналізм і манера виконання. Ансамбль тяжіє до багатонаціонального репертуару, в підготовці якого велика увага приділяється музичному супроводу та костюмній базі. Всі костюми розробляються та шиються для кожного номеру програми ексклюзивно. Вже 20 років «Полісяночка» несе високе народне мистецтво, естетику та духовну насолоду глядачеві.
За свою багаторічну діяльність колектив заслужив багато нагород різного рівня, достойного місця в рейтингу дитячих хореографічних колективів області. За вагомі досягнення та внесок у розвиток культури міста народний аматорський ансамбль танцю «Полісяночка» занесений до Книги Пошани Глухівської міської ради, нагороджений Подяками, Грамотами відділу культури міської ради, міської ради, управління культури Сумської ОДА, Міністерства культури України.
Серед творчих досягнень народного колективу варто відзначити таки: лауреат І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Glory music Fest», володар почесної відзнаки обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи» в номінації «Творчі колективи», переможець обласного конкурсу «Поліські візерунки», дипломанти Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського, учасник обласного свята «Юні таланти Сумщини – рідній Україні!» у м. Путивль.
Керівник колективу став володарем почесної відзнаки міського конкурсу «Професіонал року-2019».