Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗРАЗКОВИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «ДАРУНОК» ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Рік створення – 2001
Рік присвоєння звання «Зразковий» - 2006
Керівник колективу - Лариса Вікторівна Бонько.
Репертуар колективу: народні, стилізовані та сучасні танці, хореографіч-ні композиції, сольні танці та малі форми.

Колектив налічує 24 учасника віком 12-17 років. Також має дві вікові групи 6-8 та 8-12 років колективу-супутника чисельністю 52 учасника.
Зразковий хореографічний колектив «Дарунок» - самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в рідному селищі, а й поза його межами.
Діяльність колективу спрямована на знайомство з хореографічним мис-тецтвом, розвиток художнього смаку, культури, моторики руху, творчих здібностей дітей.
За своє 19-річне життя колектив неодноразово одержував звання пере-можця, лауреата, нагороди на фестивалях та конкурсах різного рівня. Колек-тив невід’ємна складова всіх свят та фестивалів в селищі та районі. Географія виступів та участі в різноманітних конкурсах та фестивалях колективу не об-межена рамками району та області. За останні роки «Дарунок» приймав уч-асть та виборював призові місця на конкурсах та фестивалях: «Юні таланти Сумщини», «Танцювальна родина» м. Суми, VI відкритий чемпіонат Украї-ни серед танцювальних колективів м. Київ, «Зірковий шанс» м. Суми, «Кро-левецькі рушники», «Ритми майбутнього» м. Київ, «Соняшник» м. Київ, «Нове покоління» м. Чернігів, «Поліські візерунки» м. Шостка, VI міський відкритий хореографічний фестиваль танцювальних колективів ім. Віри Бон-даренко в м. Конотоп, VII телевізійний проект «Ритми майбутнього» Всеук-раїнський конкурс танцю м. Київ, обласне дитяче свято «Ми майбутнє твоє, Україно!» м. Путивль, районний фестиваль дитячої творчості «Веселі дзві-ночки» смт. Вороніж.
У 2019 році колектив виборов гран-прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» м.Суми та гран-прі у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» м.Київ.
Колектив має грамоти та подяки управління культури Сумської обласної державної адміністрації, голови Шосткинської районної державної адмініст-рації, голови Шосткинської районної ради, начальника відділу культури Шо-сткинської районної державної адміністрації, селищного та сільських голів за вагомий внесок у збереження та популяризацію національної культури, ви-соку професійну майстерність, активну участь у творчому житті рідного краю, творчий підхід при проведенні свят та культурно-масових заходів.
Колектив постійно бере участь у театралізованих святах до Нового року, Дня Перемоги, Дня селища, свята Івана-Купала, та концертах до Дня Держа-вного прапору та Дня Незалежності України, професійних свят, заходах по вшануванню річниць видатних земляків, свят першого та останнього дзвони-ків, випускних вечорів.
Незмінний керівник колективу, Бонько Лариса Вікторівна за свою працю відмічена грамотами та подяками управління культури Сумської обласної державної адміністрації, голови Шосткинської районної державної адмініст-рації, голови Шосткинської районної ради, начальника відділу культури Шо-сткинської районної державної адміністрації, селищного та сільських голів за вагомий внесок у збереження та популяризацію національної культури, ви-соку професійну майстерність, активну участь у творчому житті рідного краю, творчий підхід при проведенні свят та культурно-масових заходів.
У 2019 році Лариса Вікторівна за свої досягнення відзначена грамотою Міністерства Культури України.