Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ОКСАМИТОВІ ЗОРІ» ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Рік заснування: 2008
Рік присвоєння «народний»: 2018
Керівник колективу – Холодяй Микола Миколайович.
Репертуар: українські народні та сучасні пісні, твори українських композиторів.

Окрасою мистецьких заходів як районного так і обласного рівня є молодий та надзвичайно цікавий вокальний ансамбль «Оксамитові зорі» Лебединського районного будинку культури, який вигідно демонструє жанрово-стильову різноманітність репертуару, сценічну культуру та артистизм, високий виконавський рівень.
Участь у фестивалі «Kvartal FEST» (с.Підопригори); Всеукраїнському експо – проекті «Мистецькі жнива – 2018», що присвячувався 25-й річниці незалежності України (м. Київ); творчому звіті Лебединського району у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!»; обласних фестивальних та концертних програмах принесли колективу визнання і любов глядачів.
«Оксамитові зорі» радо вітають не лише жителі обласного центру, їм гаряче аплодували глядачі Путивльського, Тростянецького, Буринського районів Сумщини та Гадяцького району Полтавщини.
Репертуар колективу різноманітний, постійно оновлюється. Переважно це українські народні, естрадні пісні та пісні військово-патріотичної тематики. Співпраця з місцевими авторами - Богданою Гусак, Оксаною Мороз та Наталією Коротич – надає колективу виразності та індивідуальності.
При проведенні щорічної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи -2019», за активну творчу діяльність, колектив відзначено у номінації «Кращий аматорський колектив».