Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

У центрі культури та дозвілля Липоводолинського районі відбулась нарада працівників культури за підсумками галузі у 2019 року.

Начальник відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов Дикань подякувала всім працівникам культури, які своєю працею створюють позитивний імідж Липоводолинщини, доповіла про підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури Липоводолинського району за 2019 рік, зупинилася на проблемних питаннях галузі та окреслила пріоритетні плани на 2020 рік.

Любов Миколаївна у своєму виступі зазначила, що робота закладів культури району зосереджувалась на забезпеченні належних умов  для культурного розвитку, духовних і естетичних потреб мешканців територіальних громад району, відзначила роботу клубних та бібліотечних працівників, дитячої школи мистецтв, аматорських та народних колективів.

Протягом 2019 року було проведено поточні ремонти  в 12 закладах культури на загальну суму 526,3 тис.грн.  Матеріально-технічна база закладів покращилася на 410,9 тис.грн.

При клубних закладах діє 98 колективів художньої творчості,  9 з яких носять звання «народний» аматорський. 162 юних жителів району отримують початкову спеціалізовану позашкільну мистецьку освіту, 12 814 жителів району є читачами бібліотек та користувачами послуг Інтернет-центру.

У 2019 році проведено понад 1850 культурно-мистецьких заходів, з
 них 7 - районних.

Колективи  художньої самодіяльності, викладачі та вихованці дитячої школи мистецтв нашого району протягом 2019 року прийняли участь в  40 обласних, Всеукраїнських, Міжнародних культурно-мистецьких заходах, що свідчить про високий професійний рівень виконавської майстерності.

З метою підвищення ролі закладів культури  у суспільному житті громад, розвитку сільської культури, підняття національно-патріотичного духу населення,  вшанування людей села в 2020 році  планується проведення більше 30 основних культурно-мистецьких заходів різного рівня:

Одним із критеріїв визначення спроможної територіальної громади є її здатність забезпечити належний рівень надання послуг у сфері культури. Саме цим нам необхідно керуватися в організації надання культурних послуг населенню у 2020 році.

До працівників культури звернулися секретар Липоводолинської селищної ради Ростислав Савченко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Синівської сільської ради Надія Ралко,  які у своїх виступах відзначили високий рівень організації і проведення культурно-масових заходів, подякували за роботу працівникам культури та зауважили, що насичене культурне життя в громаді  буде  сприяти патріотичному вихованню, духовній єдності поколінь, збереженню родинних традицій та обрядів.

Ростислав Вікторович звернув увагу присутніх на вдосконалення роботи та впровадження іноваційних, сучасних методів для розвитку громад та залучення молоді.