Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ФОРУМ МЕРЕЖ ЄС

У м. Київ за ініціативи Представництв Європейського Союзу в Україні відбувся Форум Мереж ЄС та Єврошколи, в якому взяла участь представник Сумської обласної бібліотеки для дітей Тетяна Ємельяненко.

Участь у Форумі – це унікальний шанс дізнатися про можливості співпраці з Представництвом ЄС та його проектами, почути історію успіху, поділитися власним досвідом та поспілкуватися з однодумцями.

Два насичених дня цікавого і корисного, надзвичайно інформативного та позитивного спілкування з хорошими та успішними людьми, серед яких Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, представниця Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Зоряна Макаруха, Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник Міністра молоді та спорту України Олесандр Ярема та ін.

Під час заходу учасники ділилися напрацьованим досвідом щодо організації та проведення заходів за підтримки Представництва ЄС в Україні, ознайомилися з останніми новаціями та політиками ЄС у відносинах з Україною, програмами мобільності та проектами Європейського Союзу.

Це було сучасно, мобільно і дуже позитивно!