Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З ДОБРОМ, МИЛОСЕРДЯМ, ГУМАННІСТЮ У СЕРЦІ

Благодійну акцію на підтримку тяжкохворих «З добром у серці» провели у Лебединському районі, організаторами якої є відділ культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації спільно з районною громадською організацією Спілка жінок та за підтримки керівників району.

Захід відкрили голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич та голова районної ради Василь Калита. У своєму зверненні до громадськості вони зазначили як важливо у наш час проявляти до ближніх такі якості, як добро, милосердя та чуйність, висловили вдячність організаторам, учасникам благодійного заходу і всім, хто долучився до нього.

Розпочато захід благодійним ярмарком сільськогосподарської продукції, який організували працівники М.Висторопського, Бишкінського, Катеринівського, Пристайлівського, Михайлівського, В.Висторопського, Курганівського, Павленківського, Рябушківського, Василівського, М.Бобрицького, Кам’янського, Штепівського, Голубівського, Ворожбянського, Підопригорівського, Будильського, Калюжненського сільських закладів культури. Активну участь у благодійному ярмарку прийняла Лебединська районна центральна бібліотека.  

Акція продовжилась концертною програмою, де свої таланти демонстрували творчі колективи закладів культури району.

Зібрані під час акції кошти (8972 грн.) передадуть на лікування та реабілітацію тяжкохворих земляків.