Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ ВІДРЕСТАВРОВАНОГО КОМАНДНОГО БУНКЕРУ ЛЮФТВАФФЕ

На території відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського «Музей авіації» відбулось відкриття відреставрованого німецького командного бункера, який збудовано в часи Другої світової війни під час окупації нацистськими військами, поблизу вже зруйнованої споруди управління польотів, для забезпечення захисту німецького командування під час авіаційних нальотів радянських військ.   

Даний бункер є унікальним, адже загалом в світі збереглися два подібних укриття  – це «Бункер оборони Кенінгсберга під командуванням Ляша» та вищезгаданий об’єкт в м.Конотоп на території музею авіації, який без сумніву стане туристичною принадою не лише Конотопа, а і всієї Сумщини.

Виставку побудовано за хронологічно-тематичним принципом: «Довоєнної історії аеродрому та Конотопської повітряної школи»; «Оборона Конотопа в 1941 році та табори для військовополонених на території міста»; «Німецький командний пункт», «Німецький радіовузол», «Житлова кімната німецьких військових» та резервні приміщення.

Відкриття бункеру стало можливим завдяки взаємодії керівництва міста, депутатського корпусу, працівників установ і закладів культури та місцевих реконструкторів на чолі з Олександром Акулічем.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відділ Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського «Музей авіації» та новостворену експозицію.