Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДСУМКОВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

8 лютого 2019 року в районному будинку культури відбулась підсумкова нарада працівників культури району. Керівник галузі – начальник відділу культури і туризму Кролевецької районної державної адміністрації Наталія Сіра – підвела підсумки роботи галузі за 2018 рік та окреслила основні завдання, над якими заклади культури працюватимуть цього року. 

Присутні мали змогу переглянути презентацію, що яскраво висвітлила основні напрямки роботи, культурно-мистецькі заходами, що проходили в районі протягом минулого року.

Працівників культури привітав голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Володимирович Кучерявий. Він наголосив, що культура Кролевеччини здатна генерувати творчі ідеї та втілювати їх у життя, має кадровий потенціал та всі можливості для досягнення високої мети, яку виконує галузь у суспільстві.

Поділитись своїми планами на 2019 рік мали нагоду також директор КЗ "Районний будинок культури" Ігор Гуменюк, директор КЗ "Музей кролевецького ткацтва" Галина Ніжник, та голова Профспілки працівників культури України у Кролевецькому районі Наталія Часник.

Кращі заклади, творчі колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Міністерства культури України та Подяками відділу культури і туризму Кролевецької районної державної адміністрації.