Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ ЮНЕСКО ПІРЕЇ І ОСТРОВІВ ГРЕЦІЇ ЗАПРОШУЄ УЧНІВ СУМЩИНИ ДО СПІВПРАЦІ

У рамках освітньої діяльності та програм культурного молодіжного обміну «Apollon» та «Poseidon» учні Сумщини запрошуються взяти участь у роботі міжнародного навчально-відпочинкового табору, що знаходиться у місті Порто Хелі на березі Егейського моря.

Програма перебування у таборі передбачає вивчення англійської та грецької мови, культурні програми, уроки грецького танцю, ознайомлення з історією Древньої Греції, екскурсії історичними місцями, що занесені до Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, участь у програмах Клубу ЮНЕСКО Піреї і островів зі збереження навколишнього середовища.

Презентація цієї програми представниками The Club for UNESCO of Piraeus and Islands на чолі з президентом Іоанісом МАРОНІТІСОМ, планується у перших числах березня 2019 року у Львові, Києві, Харкові та Одесі.

Діяльність клубу здійснюється у чотирьох основних напрямках: культурні заходи, освітня діяльність, громадська діяльність, діяльність у сфері екології.

Детальна інформація за телефоном: +38067 922 47 75, та за посиланнями: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.apollongroup.com.ua