Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Прем’єра вистави «Про кохання» в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва

Високопрофесійна постановка вистави (режисер – народний артист України Валентин Бурий, художник – постановник – заслужений художник України Едуард Ледньов, художник по костюмах – Ольга Ледньова, балетмейстер – Ірина Восмерік, художник по світлу – Володимир Гайсинський) не залишила байдужим жодного глядача в залі. Ще б пак! Спочатку г-н Нюхін у виконанні народного артиста України Валентина Бурого читав глядачам лекцію «Про шкоду тютюну» щедро приправлену розповіддю про особисте життя зі сварливою жінкою. І завдяки чеховському тонкому гумору та чудовому перевтіленню актора в образ зал постійно хихотав та дарував артисту аплодисменти. 

Знайомство глядача з Чеховськими творами актори продовжили одноактовою виставою – жартом «Ведмідь», яка завдяки високопрофесійній акторській грі актриси Анфіси Зінченко та актора Сергія Сидоренка подарувала глядачам безліч позитивних емоцій. І наприкінці вистави, коли молода вдова Олена Іванівна та наглий нахрапистий поручик Смірнов після сварки зливаються у пристрасному поцілункові, вдячний глядач декілька хвилин дарував акторам аплодисменти та вигуки «Браво».

Третя одноактова вистава – жарт «Освідчення», теж завоювала прихильність глядачів. Про це свідчив веселий сміх публіки, який тривав протягом всієї постановки. Бо слідкувати глядачу за кумедною ситуацією, яка розгорнулась на сцені було надзвичайно цікаво: в маєток поміщика Чубукова приїздить молодий сусід Ломов, щоб запропонувати одруження дочці Чубукова, й всі начебто згодні, але надто емоційна та схильна до суперечок дівчина не завжди може себе опанувати. Талановиті актори (Михайло Стрельченко, Тетяна Корнілова, Віталій Радіонов) майстерно показали глядачу весь спектр людських почуттів, за що по праву були нагороджені оваціями та квітами.