Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«Театр починається… з гримерок»

У Сумському обласному театрі драми та музичної комедії після реконструкції відкрили оновлені гримерки. Участь у відкритті взяли очільники області Микола Клочко, Володимир Токар.

Ошатні і затишні, ділові та сучасні – оновлені гримерки тепер не соромно буде показувати як свої акторам, так і артистам всеукраїнської і міжнародної величини. Адже гримерок такого рівня в Україні, мабуть, в жодному театрі немає.

Перерізаючи символічну червону стрічку, голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив: «З гримерки фактично починається театр. Адже якщо актори працюють і готуються до своєї роботи, і ми це відчуваємо в залі. Тому що коли артист задоволений, це передається і глядачу».

За словами Миколи Клочка, сьогодні доводиться розвіювати міфи про те, що театр нібито був капітально відремонтований ще попередньою владою. Насправді, крім частини фасаду і залу для глядачів, більш нічого не було зроблено. І зараз обласна адміністрація разом із депутатами обласної ради робить наступні кроки, які потрібно колективу театру і матимуть вплив на театральне життя Сумщини.

«Спільними зусиллями ми вирішили виділити у 2017 році 3,5 мільйона гривень для закінчення реставраційних робіт, які були заплановані директором театру і начальником управління культури Сумської обласної державної адміністрації, - говорив голова обласної ради Володимир Токар,- Уже було відремонтовано малу сцену, сьогодні відкриваємо другий поверх театру із оновленими гримерками для артистів, а ще плануємо зробити підйомник для людей з інвалідністю. Адже наш театру-це наш обласний центр культури, він зараз – один із найкращих в Україні. І ми повинні його підтримувати».

Начальник Управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник та директор театру Микола Юдін подякували керівництву області за такий подарунок для жителів Сумщини – шанувальників Мельпомени.