Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Жива бібліотека»: «запитай патрульного»

У рамках міжнародної програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) у Сумській обласній бібліотеці для дітей проведено зустріч у форматі «жива бібліотека» «Запитай патрульного», учасниками якої стали: представники Управління патрульної поліції в м. Суми – патрульні поліцейські Марина Горьковська, Любов Максименко, Олег Сміян-Горбунов та учні 4-А та 4-Б класів НВК №42.

Якщо у звичайній бібліотеці обирають і читають книжки на цікаву тему, то в «живій бібліотеці» можна обрати «людину-книгу» з цікавим життєвим досвідом і поставити їй питання.

Для юних учасників така форма роботи була цікавою та пізнавальною. Її ідея полягає в тому, щоб замість книги корисну інформацію отримувати безпосередньо від цікавої особистості.

Під час заходу проведено брейн-ринг, під час якого діти активно спілкувалися з патрульними поліцейськими, отримували відповіді на свої питання про нову патрульну поліцію, її роботу та правові ситуації, в яких може опинитися дитина.
У дружній атмосфері, «читаючи» «живі книги», продовжили спілкування з екіпажем патрульної поліції, дізнались про особливості їхньої роботи.

На згадку про зустріч залишилися чудові враження, призи від організаторів програми «ПОЛіС».