Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАЙВИЩА НАГОРОДА – У «ЯРОСЛАВНИ»!

У Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Новорічні пригоди» проведений з метою розвитку та популяризації культури як важливої форми сучасної комунікації світогляду, естетичних смаків дітей та молоді, популяризації різних видів мистецтва світової, європейської і національної культури.

Організаторами цього мистецького свята виступили Міжнародний фестивальний центр «АртФест-Портал», Національна всеукраїнська музична спілка, Академія мистецтв «Golden Sound».

59 колективів та солістів із різних міст України зібралися у залі міжнародного конгрес-центру «Український Дім», щоб продемонструвати глядачам свою майстерність у вокальному, хореографічному та театральному видах мистецтва. Оцінювало конкурсантів поважне журі, до складу якого увійшли заслужений діяч мистецтв України, регіональний представник в Україні Європейської концертно- фестивальної Ліги Марк Орловський, член Академії хореографії Китаю, директор Центру культури і мистецтва Китаю в Україні Лю Пенг, виконавець сучасного танцю із Португалії, неодноразовий переможець хореографічного фестивалю «Verao a Dancar» Алдо Віейра, президент фестивалів-конкурсів, тренер фіналістів ТV-проектів «Голос діти», «Х-Фактор» Євген Присяжнюк.

У пісенному різнобарв’ї України особливими нотами прозвучали горюнські пісні у виконанні народного фольклорного колективу «Ярославна» Путивльського районного будинку культури (керівник - заслужений працівник України Олена Черв’яцова).

Юні виконавці  знов здивували слухачів  унікальним горюнським співом представивши різдвяний обряд «На Ражжество-праздник!», до якого увійшли зібрані під час фольклорних експедицій аутентичні пісні - «Ой там на воде на Ярдане», «Ходют, блудют колядовнички», «Виноградье красно-зеленое», «Щедрый вечор», «Ходит Илля на Василя», «В Николаюшки весь двор на помосте» та отримали найвищі бали. 

За одностайним рішенням журі народний фольклорний колектив «Ярославна» став володарем Гран-прі! Ансамблю були вручені сертифікати на відпочинок у Болгарії в розмірі 1,500 євро та грошова премія для участі в Міжнародному фестивалі «Зоряний берег».

За високий рівень педагогічної майстерності у підготовці учнів до участі у фестивалі-конкурсі та значний вклад в національно-культурному вихованні підростаючого покоління керівник колективу  Олена Черв’яцова була відзначена подякою.

Щиро вітаємо наших конкурсантів з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!