Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Вокалісти Центру культури підкорили Міжнародний фестиваль

У  рамках проекту «Квітуча Україна» в м. Київ відбувся ХVI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія».  Фестиваль запалює «зірки» в різних жанрах: вокал, хореографія, циркове мистецтво, театри мод, оригінальний жанр.

У номінації «Естрадний вокал» народна аматорська студія естрадного вокалу КЗ СОР – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв (керівник Марина Капля) презентувала на розсуд журі 4 конкурсних номери: вокальний ансамбль яскраво виконав рімейк на пісню Майкла Джексона «Безмежний світ» (слова Є. Бистрицької), вокальне тріо у складі Альони Новгородської, Лілії Альджбур та Дар’ї  Громи  покорило глядачів ніжною і трепетною піснею про маму. Найважче виявилося солістам, бо бажаючих взяти участь у цій номінації було найбільше. Наші юні солістки Дар’я Грома та Діана Бербушенко продемонстрували високу виконавську майстерність, виконавши відомі естрадні хіти.

 За результатами вокального поєдинку, наші зірки отримали достойні нагороди: вокальний ансамбль студії виборов звання лауреатів ІІ премії, вокальне тріо у свої віковій категорії стали лауреатами ІІ премії, солістка Даша Грома також виборола ІІ премію Міжнародного фестивалю-конкурсу. Володарем ІІІ премії стала Діана Бербушенко.  

Творча праця, постійні репетиції, жага до перемоги дали свої плоди. Але не будемо зупинятися на досягнутому. Попереду нові творчі звершення!