Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підсумкові наради працівників галузі культури

У лютому у галузі культури проходять наради на яких розглядають підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів за 2017 рік, окреслюються завдання їх діяльності у 2018 році.        

У Путивльському районі одним із важливих питань, що розглядалися було  збереження і розвиток культурно-дозвілевої інфраструктури закладів культури, збереження нерухомих пам’яток культурної спадщини, продовження тісної співпраці між закладами культури району.

Під час наради у Краснопільському районі обговорили роль культури в збереженні традицій та звичаїв, притаманних Краснопільщині, розвитку бібліотечної мережі. Висвітлено питання діяльності закладів культури району в умовах реформи децентралізації.

Підведено підсумки у Лебединському та Кролевецькому районах. Кращих працівників культосвітніх закладів відзначено грамотами.

У Липоводлинському районі в ході проведення засідання пройшов конструктивний діалог між керівниками, обговорили основні напрямки діяльності, проблемні питання та напрямки їх вирішення.

У Білопільському районі зупинилися на основних показниках фінансування галузі, проаналізували стан надання платних послуг та здійснення заходів з покращення матеріально-технічної бази установ культури, їх організаційно-творчої діяльності, визначили основні пріоритетні завдання закладів у 2018 році.