Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сольний концерт Леоніда Матвієнко

В залі жодного вільного місця, прийшли не лише пересічні любителі хорошої, доброї і давно знайомої пісні, а й численні представники мистецького бомонду Сумщини, для яких Леонід Матвієнко – взірець творчої відданості рідному краю. Адже концерт присвячено 75-річчю утворення Сумської області і його програма насичена творами, що відображають любов до батьків, до рідних і близьких, до Батьківщини, роздумами митця про майбутнє.

Під час концерту справдилися всі сподівання аудиторії: одна за одною, з паузами лише на бурхливі аплодисменти, звучали широко відомі всім з дитинства мелодії А.Демиденка, П.Майбороди, О.Білаша, І.Поклада, В.Михайлюка тощо.

Мистецький шлях співака був багатим і на події, і на нагороди. Леонід Григорович, за час служби у ансамблях пісні і танцю системи Міністерства оборони СРСР у НДР, Чехословаччині, а потім на території СНД брав участь у понад 5 тисячах концертів.

Учасник бойових дій в Афганістані, Леонід Матвієнко об’їздив з ансамблем пісні і танцю Закавказського військового округу півсвіту: два місяці перебував з колективом з гастролями у Австралії і отримав звання «Заслужений артист Абхазії». 

Але додому покликала рідна земля - Сумщина. Володар двох Гран-прі мистецьких конкурсів у Сумах і у Полтаві, лауреат конкурсу «Світязь», співак у 1999 році отримує почесне звання «Заслужений артист України» і був нагороджений відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом Суми» ІІІ ступеня.

Коли співак завершує свій концерт піснею на слова Іллі Рєзніка «Мой путь», зал встає і бурхливими оплесками, квітами, вимагає від співака нових зустрічей, заохочує до нових пісень.