Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Адміністративні послуги, що надаються управлінням

Оновлено станом на 11.01.2022

Перелік адміністративних послуг, що надаються управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Сумської міської ради (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» (із змінами)

Оприлюднено 08.09.2021

Наказ "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації" від 07.09.2021 № 96-ОД

1. Видача дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).

2. Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).

3. Погодження науково-проектної документації на виконання робіт із консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту та пристосування пам’яток місцевого значення (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).

4. Видача дозволу на консервацію, реставрацію, реабілітацію, музеєфікацію, ремонт, пристосування пам'яток місцевого значення (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).

5. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).

6. Внесення суб’єкта кінематографії до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів (стосовно розповсюджувачів фільмів, які отримали право на розповсюдження фільмів у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць; демонстраторів фільмів, які провадять свою діяльність у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць) (інформаційна та технологічна картки, зразок заяви).