Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Документи дозвільного характеру

Оновлено станом на 31.12.2020

2020 рік

2021 рік

Нормативно-правові акти

Закон України "Про адміністративні послуги"

Закон України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

Закон України "Про охорону культурної спадщини"

Закон України "Про охорону археологічної спадщини"

Закон України «Про кінематографію»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. № 316 "Про затвердження Порядку видачі дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок, інших земляних робіт на території пам'ятки, охоронюваній археологічній території, в зонах охорони, в історичних ареалах населених місць, а також досліджень решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою на території України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.грудня 2001 р. № 1768 «Про затвердження Порядку укладання охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини»

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року № 27 «Про затвердження Положення про Державний реєстр виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів» 

Адміністративні послуги, що надаються управлінням

Відповідно до розпоряджень голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.06.2020 № 280-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2020 № 118-ОД» та від 30.06.2020 № 290-ОД «Про утворення комісій з припинення структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації» здійснюється процедура припинення управління культури Сумської обласної державної адміністрації шляхом ліквідації.

Оновлено станом на 13.05.2020

Перелік адміністративних послуг, що надаються управлінням

Наказ "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації" від 20.11.2017 № 190-ОД

1. "Погодження відповідних програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земляних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Заява

2. "Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території пам’яток місцевого значення, їх охоронних зон, в історичних ареалах населених місць та інших землях історико-культурного призначення"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Заява

3. "Надання дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їхніх територіях та зонах охорони, на щойно виявлених об’єктах культурної спадщини, реєстрація кваліфікаційних документів та дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Заява

4. "Погодження науково-проектної документації на виконання робіт із консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту та пристосування пам’яток місцевого значення"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Заява

5. "Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Заява

6. "Внесення до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів"

Інформаційна картка

Технологічна картка

Зразок заяви для фізичної та юридичної особи