Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підведено підсумки обласного конкурсу театрального мистецтва «Сумська Мельпомена 2016»

З 18 березня на сайті газети «Ваш шанс» проходило інтерактивне голосування, де глядачі мали можливість обрати переможців у номінаціях «Глядацькі симпатії».

Свідками захоплюючого дійства – церемонії нагородження переможців у семи номінаціях – стали ті,  хто затамувавши подих переживав всі театральні події, вживався в образи улюблених героїв.

Кращими серед кращих визнано акторів, які доклали чимало зусиль для розквіту театрального мистецтва, і тих – хто щойно долучився до «..театру, ім’я якому – «Життя». 

Переможцями в номінаціях стали:

«Краща чоловіча роль другого плану» - актор Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Олександр Середа за виконання ролі Степана у виставі «Хто винен»

«Краща жіноча роль другого плану» - народна артистка України, артистка драми Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Євгенія Серебрякова за виконання ролі Матері у виставі «Хто винен»

«Краще музичне оформлення» - вистава Сумського обласного театру для

дітей та юнацтва «Зачарована царівна», композитор заслужений діячмистецтв України Володимир Прихожай

 «Краща сценографія» - вистава Сумського обласного театру для дітей та юнацтва «Зачарована царівна», художник - постановник заслужений художник України Едуард Ледньов

 «Краща чоловіча роль» - народний артист України, провідний майстер сцени Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Володимир Хорунжий за роль Ніканорова Петра Євгенійовича у вистава «Бульвар втрачених надій»

«Краща жіноча роль» - народна артистка України, провідний майстер сцени Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Олександра Сокол за роль Матері в одноіменній виставі

«Прем’єра року» - вистава Сумського обласного театру для дітей та юнацтва «Мати», режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Мартюшов

«Краща вистава року» - вистава Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна «Хто винен», режисер-постановник, Антон Меженін

Крім головних відзнак конкурсу цінні подарунки Сумської суспільно-ділової газети «ВАШ ШАНС» за результатами он-лайн та «живого» голосування глядачів отримали обласні театри за вистави:

«Хто винен» Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна

«Мати» Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

«Зачарована царівна» Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

«Незвичайні пригоди лікаря Айболитя» Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна

У переддень Міжнародного Дня театру заступником начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Раїсою Грицаєнко були вручені відзнаки голови Сумської обласної державної адміністрації  та управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації кращим працівникам театрів.