Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Народні джерела Ямпільщини

В урочистому відкритті заходу взяли участь почесні гості - заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Киркач, Усоцький сільський голова Володимир Бабич, начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Ямпільської районної державної адміністрації Олександр Рябуха.

За традицією, на мистецьке свято завітали і очільники сільських громад сіл Княжичі, Орлівка, Паліївка - Ольга Темченко, Володимир Гончаров, Володимир Проценко, щоб підтримати своїх учасників, обмінятися досвідом підтримки галузі культури.

Високий виконавський рівень, сценічну культури продемонстрували та стали переможцями фольклорні колективи Паліївського сільського клубу, Усоцького, Княжицького, Воздвиженського сільських будинків культури. Щирими оплесками глядачі вітали переможні виступи вокальних колективів Дружбівського міського будинку культури, Орлівського сільського будинку культури, Грем’яцького та Білицького сільських клубів та інших.

Вже кілька років триває творча дружба учасниць фольклорного колективу Паліївського сільського клубу та фольклорного колективу «Кралиця» Київського національного університету культури і мистецтв. На нинішній огляд-конкурс «Народні джерела» завітали з творчим подарунком гості з Києва - науковий співробітник Національного музею архітектури та побуту України, солістка фольклорного ансамблю «Кралиця» та «Рожаниця» Аліна Князікевич та солістка ансамблю «Рожаниця» Юлія Совєршенна.

Районний огляд-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела» щороку відкриває нові самобутні колективи, нові «джерела» народної творчості Ямпільщини і кожен його учасник вносить свій внесок у справу збереження та популяризації народного мистецтва краю.