Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Культурна спадщина Сумщини: музеї і заповідники

Культурна спадщина складає значну частину життя людини. Вона оточує нас в будівлях міст і сіл, відображається через природні ландшафти та місця археологічних розкопок.

Це не тільки література, мистецтво, але і ремесла, які ми вивчаємо, історії, які ми розповідаємо, фільми, що ми дивимося.

Європейський парламент прийняв рішення відзначити 2018 рік як рік Культурної Спадщини в Європі. Ця ініціатива спрямована на відкриття більшого доступу до культурної спадщини та залучення населення до участі у збереженні її унікальності. 

Сумський зажинок у «Мистецьких жнивах України»

15 серпня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася грандіозна подія – презентація кращих зразків народного мистецтва та здобутків творчих колективів Сумської області у рамках Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива – 2018», присвяченого 27-й річниці незалежності України.

Звітує Сумщина

На батьківщині П.Калнишевського

Історико-меморіальний комплекс останнього отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського в селі Пустовійтівка на Роменщині відвідали курсанти Харківського національного університету цивільного захисту, які проходять навчальну практику за фахом "Хімічний захист" у Міжрегіональному центрі швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Обрані часом – Борис Гмиря

У Лебединському районному краєзнавчому музеї з нагоди 115-ї річниці від дня народження оперного співака зі світовим іменем, лауреата Всесоюзного конкурсу вокалістів, заслуженого артиста УРСР, народного артиста СРСР Бориса Романовича Гмирі відбувся захід «Обрані часом – Борис Гмиря».

До уваги керівників закладів культури!

З метою ведення обліку,систематизації та підтримання у контрольному стані нормативно-правових актів, на сайті Міністерства культури України опубліковано Перелік нормативно-правових актів Міністерства культури України (Випуск № 16 станом на 17 травня 2018 року).