Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО: «СЛОБОЖАНСЬКИМ БАРВАМ» 10 РОКІВ

У філармонії визначна подія, одному з провідних колективів закладу - ансамблю народної пісні «СЛОБОЖДАНСЬКІ БАРВИ» 10 років.

Саме 16 вересня 2009 року було підписано наказ про утворення колективу. Ініціатором і ідейним натхненником стала тодішній художній керівник філармонії, заслуцжений працівник культури України Олена ЛАСТОВЕЦЬКА.

ТЕАТРАЛЬНІ ГАСТРОЛІ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

Колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва взяв участь у 49-у театральному фестивалі «Вересневі самоцвіти», який проходив в Кропивницькому.

До уваги глядачів, актори представили комедію на дві дії за п’єсою Рея Куні «Впійманий на гарячому» у постановці Ганни Кобець.

ТАЛАНТАМИ ПРОСЛАВИМО РІДНИЙ КРАЙ!

І тур відбіркового районного фестивалю «Талантами прославим рідний край!» в рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України, продовжив свою ходу на сцені Боровеньківського сільського будинку культури Лебединського району.

Фестивальну програму розпочали аматори сцени та учасники художньої самодіяльності Пристайлівського, Михайлівського, Червленівського, Московськобобрицького, Будильського, Кам’янського, Межиріцького сільських будинків культури. Кожним своїм виступом учасники фестивалю старались передати глядачеві індивідуальний колорит, звичаї, традиції, спадкові таланти рідного краю, своєї малої батьківщини.

СВЯТО НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ У РАМКАХ МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ "СУМЩИНА АГРАРНА – 2019»

У рамках Міжрегіонального форуму «Сумщина Аграрна – 2019» у Сумському національному аграрному університеті відбулося свято народної творчості. Співробітники обласного художнього музею ім. Никанора Онацького разом з працівниками обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та членами Сумського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, музеєм горюнської культури встановили виставку, провели майстер-класи за участю художників і аматорів народної творчості.

Понад 10 учасників – серед яких заслужені майстри народної творчості України з різних видів декоративно-ужиткового та народного мистецтва Сумщини – представили художні вироби у різних номінаціях. Відвідувачі мали змогу познайомитися з сучасними зразками вишивки, вибійки, ткацтва, лялькарства, писанкарства, народного вбрання, різьблення по дереву, бісероплетіння, а також витинанками та розписами.

«ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА П. КУЛІША НА ТЛІ СУЧАСНОСТІ»

12 вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось засідання круглого столу з он-лайн зв’язком «Штрихи до портрета П. Куліша на тлі сучасності», присвячене 200-річчю від дня народження П.А. Куліша.

Головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Ольга Мальченко звернулась з вітальним словом до науковців, краєзнавців, письменників, публіцистів, педагогів та всіх присутніх на заході по вшануванню пам’яті видатного земляка.

ЗАПРОШУЄМО