Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТВОРЧА РОДИНА КЗ СОР "СУМСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ І КУЛЬТУРИ ІМ. Д.С. БОРТНЯНСЬКОГО" ЗАПРОШУЄ ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

Просимо підтримати та поширити петицію про перейменування вулиці, названої на честь радянського скульптора Мухіної, котра не мала жодного відношення до м. Суми на вулицю українського скульптора, нашого дорогого колеги, викладача Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, ГЕРОЯ, котрий віддав своє життя у війні за вільну та незалежну Україну у березні 2022 року – Руслана Миколайовича МОВЧАНА.

http://surl.li/cawpz

ДЕНЬ "ПАЛІЦИНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ"

23 травня 2022 року у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці  відбулося засідання круглого столу «Культурно-просвітницький осередок Слобожанщини», присвячений Дню «Паліцинської академії» та 230-річчю її заснування.

Захід відбувся за участю науковців, краєзнавців, письменників, журналістів, викладачів вищих навчальних закладів, фахівців бібліотеки, студентської молоді.

 

ПРОДОВЖУЄМО ПЕРЕМАГАТИ В ІМ’Я УКРАЇНИ!

Вітаємо із зайнятим І місцем у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Буду жити в Україні» студентку І курсу відділу «Теорія музики» Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського Єлизавету ПАРЕНАГО!
 
Конкурс відбувся у дистанційному форматі 16-20 травня 2022 року в м. Харків.
БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство культури та інформаційної політики й Український інститут національної пам'яті розробили рекомендації, як поводитись з пам’ятними об'єктами, пов'язаними з історією та культурою росії та срср.
 
Питання пам’ятних об’єктів-символів російської окупації вирішуватимуться відповідно до чинного законодавства про місцеве самоврядування, а також – законодавства у сфері охорони культурної спадщини.
 

Нові можливості для митців та діячів культури, які знаходяться в Україні

Нові можливості для митців та діячів культури, які знаходяться в Україні
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти зібрало інформацію про підтримку митців та діячів культури, які залишилися в Україні.
Нові можливості для митців та діячів культури, які знаходяться в Україні
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти зібрало інформацію про підтримку митців та діячів культури, які залишилися в Україні.

До Дня ГЕРОЇВ – СУМЩИНА КОЗАЦЬКА

Під час визвольної війни проти РФ, українські воїни, славні нащадки козацького роду, героїчно захищають нашу країну.

Сумщина – героїчний край славетної козаччини пишається іменами гетьманів, які діяли на її теренах, зокрема: П. Полуботок, І. Скоропадський, І. Виговський, останній кошовий отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський. Державники-воєначальники відстоювали інтереси України, боролися за  права та волю людей, кожен із них зробив свій історичний внесок у розвиток Батьківщини. Вони були щирими поборниками за незалежність, захисниками православної віри, меценатами, благодійниками.

Дочірні категорії