Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Презентація книги братів Капранових «Майдан. Таємні файли»

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нової книги громадських діячів і відомих українських письменників Братів Капранових, під назвою «Майдан. Таємні файли», яка розповідає про Революцію Гідності та висвітлює страшні події 2014-2015 років в Україні.

ПИШАЙТЕСЯ, ЩО НАРОДИЛИСЯ НА СУМЩИНІ – БАТЬКІВЩИНІ ГЕРОЇВ!

На цьому під час презентації книги «Сумщина в боротьбі» наголосив один із її авторів, відомий дослідник історії визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття Роман Коваль.

«Фенікси Чорнобиля»: у Сумському обласному краєзнавчому музеї вшанували подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС

13 грудня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід до Дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

Заключний етап музейного квесту «Подорож у світ археології»

У Сумському обласному краєзнавчому музеї пройшов заключний етап квесту «Подорож у світ археології», який стартував 23 вересня 2017 року за участі учнів школи архітектури та дизайну Центру розвитку креативного мислення «CREAtiveMindset».

Мистецькі крила Сумщини

13 грудня в приміщенні  Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки  відбувся захід, започаткований управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації «Мистецькі крила Сумщини».

Юні художники прославляють Сумщину

 

У Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбувся Відкритий конкурс з рисунка.