Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«Нехай квітує Україна»

Такими побажаннями артисти філармонії вітали жителів Сумщини і дарували свої пісні під час обласного культурно-мистецького свята «Для вас, захисники Вітчизни».

«Щоб зберегти на всі віки скарби козацької доби!»

До Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці Національним науково-дослідним реставраційним центром України презентовано мистецький проект «Щоб зберегти на всі віки скарби козацької доби!», який представив відроджені музейні предмети козацької доби, що мають сакральне значення для українського народу. 

І знову «Пливе кача»

Пісні у виконанні солістки-вокалістки філармонії Ольги Штики «А мати жде», «Калинові острови» лунали у Сумській обласній філармонії на честь вшанування пам’яті Сергія Табали (Сєвєра), Героя України, почесного громадянина м. Суми, наймолодшого кіборга, що пішов у небуття у свої неповні дев’ятнадцять.

«Осінній фестиваль» на Буринській землі

Свято Покрови подарувало буринцям приємну і довгоочікувану зустріч з відомим земляком. У районний будинок культури з великою концертною програмою «Осінній фестиваль» завітав народний артист України, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець» Віталій Білоножко. Мелодію другого серця, звичайно ж, виконувала його дружина, співзасновниця фестивалю, народна артистка України, Світлана Білоножко. Концертна аудиторія познайомилася і з іншими представниками цієї співочої родини. 

Відважні серця. Роменці – герої АТО

До Дня захисника України в Роменському краєзнавчому музеї - філії Державного історико-культурного заповідника «Посулля» на базі виставки «Більше за життя» проведено тематичний урок «Відважні серця. Роменці – герої АТО» за участі голови громадської організації «Учасники АТО Роменщини», воїна Сумського прикордонного загону Дмитра Косенка.

 

Жіноче обличчя війни

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, Сумський обласний краєзнавчий музей організував зустріч молоді з жінками, які сьогодні сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують військовий, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.