Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО!

 

ВИСТАВКА ХУДОЖНЬОЇ ФОТОГРАФІЇ «ФОТОХУДОЖНИК – 2019»

16 січня у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття виставки художньої фотографії членів Сумської обласної організації «Фотохудожник – 2019».

Виставку можна відвідати з 16 січня до 18 лютого, з понеділка по четвер з 9.00 до 19.00, субота-неділя з 9.00 до 17.00.

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФОЛЬКЛОРНИХ КОЛЕКТИВІВ «РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ»

Вже понад 15 років поспіль відділом культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації проводиться фестиваль «Різдвяні дзвони», який скликає до себе творчі колективи Лебединщини.

Керівники району подякували організаторам за збереження і розвиток національних традицій. Побажали колективам – учасникам святкового настрою, вдалих виступів, миру та щастя кожній родині та країні.

ЗАПРОШУЄМО!

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «УСПІШНІ БІБЛІОТЕЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ МОЛОДІ»

Районна бібліотека стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Успішні бібліотечні програми для молоді» у номінації «Знаємо, пам’ятаємо, зберігаємо».

На Конкурс був представлений краєзнавчо-інформаційний проєкт «Конотопщина: Terra incognita», у результаті втілення якого збагатився краєзнавчий ресурс районної бібліотеки. Проєкт знайомить молодь з історією рідного краю, культурною спадщиною, видатними особистостями. Ця перемога стала потужним мотиватором для продовження роботи бібліотеки у даному напрямку.

НИКАНОР ОНАЦЬКИЙ – ХУДОЖНИК ВІДДАНИЙ УКРАЇНІ

У Сумській обласній науковій бібліотеці до 145-річчя від дня народження Никанора Харитоновича Онацького відкрито виставку з колекції  Сумського обласного художнього музею.

Присутні прослухали інформацію про долю фундатора музею, ознайомилися з творами різних періодів життя митця, його роль у збиранні та збереженні культурної спадщини Сумщини. Прозвучали вірші Никанора Онацького.