Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Найчистіша жертва на вівтарі самостійності України

Сто років відділяють нас від подій 29 січня 1918 року. Та вони живуть в душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги на честь Батьківщини. Бій під Крутами був лише однією невеличкою віхою в українській визвольній боротьбі. Невеличкою, але значною за своїми наслідками. 

У боротьбі за волю, за кращу долю

У Державному історико-культурному заповіднику у м. Путивль проведена виховна година «У  боротьбі за волю, за кращу долю» до Дня Соборності України.

День селфі в музеї

17 січня  по всій Україні вже вчетверте проведена акція День селфі в музеї. Лебединський районний краєзнавчий музей вперше прийняв участь в  такому заході та запросив  лебединців і гостей  зробити селфі на фоні експонатів чи будівлі музею та опублікувати його в соцмережах. У 2016 році до флешмобу долучилося 50 українських музеїв, у 2017 – понад 60. Автор найцікавішої зйомки отримає сюрприз від музею.  

Кролевецькі бабусі виступили на Першому Національному

На Старий Новий рік, 14 січня, у телепрограмі «Фольк-music», на телеканалі UА:Перший виступив народний аматорський ансамбль «Берегиня».

Щедрий вечір у Музеї горюнської культури

Зі створенням Музею горюнської культури обряди та звичаї цього давнього населення краю пропагують  його співробітники.  Напередодні старого Нового року, в селі Нова Слобода, Путивльського району  залунали старовинні щедрівки та  колядки. 

Зимовий ранок з дітьми

У меморіальному будинку-музеї А.П. Чехова пройшов щорічний, традиційний захід під назвою «Зимовий ранок з дітьми».