Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відділ культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського отримали грант у сумі 306,8 тис. грн. від Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту - ALIPH (“ALIPH”)

Відділ культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського отримали грант у сумі 306,8 тис. грн. від Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту - ALIPH (“ALIPH”).
В квітні 2022 року було сформовано та надіслано дві грантові заявки до Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту - ALIPH. Заявки отримали схвалення, на даний час укладено два договори між начальником відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Міжнародним альянсом із захисту спадщини в зонах конфлікту - ALIPH на суму 204,5 тис.грн. для Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського та на суму 102,3 тис.грн. для музею-садиби генерала М.І.Драгомирова.
Дані гранти спрямованиі на охорону культурної спадщини і передбачають придбання для міського краєзначого музею ім.О.М.Лазаревського пакувальних матеріалів для експонатів, осушувачів повітря для дотримання режиму збереження експонатів, фотокамери, багатофункціонального пристрою, ноутбуків, вогнегасників та встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації та систем відеоспостереження для забезпечення збереження музейних експонатів та самих музейних приміщень.
Дякуємо Міжнародному альянсу за підтримку та фінансування музейних проектів, метою яких є захист, відновлення та збереження культурної спадщини України. Ця співпраця – відчутна підтримка нашої громади. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! #ALIPHFoundation