Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ СУМЩИНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ

На нараді, що відбулась сьогодні для керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних, міських рад та директорів базових клубних закладів Сумщини, обговорено питання функціонування закладів культури області в умовах військового стану.
Начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена МЕЛЬНИК наголосила на необхідності активізації роботи закладів культури з питань національно-патріотичного виховання населення, проведення благодійних акцій на підтримку ЗСУ та територіальної оборони , зосередила увагу на підготовці заходів до Всесвітнього Дня вишиванки.
Про грантові проекти Українського культурного фонду і можливості участі культурно-мистецьких закладів області у означених проектах розповіла Ірина ОСАДЧА – заступник Виконавчого директора з питань організаційного розвитку Українського культурного фонду.
Питання про загрози та виклики збереження нематеріальної культурної спадщини в часи війни з учасниками наради обговорили заступник директора з креативного менеджменту Українського центру культурних досліджень Олена ІЩЕНКО та регіональний представник Українського центру культурних досліджень в Сумській області Сергій МАРУСІЙ.
Основні аспекти діяльності мережі клубних закладів Сумщини присутнім представила головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності та навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Тетяна КОРШАК.
Про реалізацію обласних творчих проєктів, майбутніх фестивалів і конкурсів присутнім розповіла директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія БИСТРИЦЬКА.
Велика культурна родина Сумщини кожного дня працює задля єдиної мети – формування патріотичного духу, національної свідомості наших земляків та вірить у нашу Перемогу!
Все буде Україна!
 
 
 
На зображенні може бути: 1 особа, карта та текст
 
На зображенні може бути: 5 людей та текст
 
На зображенні може бути: 1 особа та текст
 
На зображенні може бути: 5 людей, екран та текст
 
На зображенні може бути: 1 особа, екран, квітка та текст